S.L.P. New Vintage Hickory od Tama Drums! [VIDEO]

0

Dziś mamy dla Was video-prezentację najnowszego werbla New Vintage Hickory z serii S.L.P. w ofercie Tama Drums. Podobnie jak zaprezentowany na początku roku cały zestaw perkusyjny, tak nowy werbel wykonany jest również z drewna hikorowego! Jak brzmi? Posłuchajcie!

Jeszcze do niedawna drewno hikorowe, dzięki swojej dużej wytrzymałości i trwałości, było głównie kojarzone, zresztą chyba nadal jest, z najbardziej popularnym materiałem do produkcji pałek perkusyjnych. TAMA postanowiła to jednak zmienić i zaproponować ten materiał także w produkcji korpusów swoich bębnów, a także w prezentowanym nowym werblu S.L.P. New Vintage Hickory.

Werbel TAMA S.L.P. New-Vintage Hickory zbudowany jest z sześciu warstw, specjalnie selekcjonowanej amerykańskiej hikory. W połączeniu z 2,3 mm potrójnym kołnierzem typu Steel Mighty Hoops, oferuje on ciepłą, wyrazistą reakcję i oddychającą górną część, która szczególnie dobrze sprawdzi się w muzyce jazzowej, bluesowej czy funkowej. Werbel wyposażony jest standardowo w świetny naciąg Evans G1 i 20-żyłową sprężynę wykonaną ze stali węglowej, która ma zapewnić większą czułość oraz jaśniejszy i wyraźniejszy dźwięk. Werbel dostępny jest w rozmiarze 5″x14″.

Tama jako firma stale poszukująca idealnego brzmienia po raz kolejny udowadnia, że można zaproponować coś nowego i bardzo atrakcyjnego!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tama.com/slp_new_vintage_hickory_snare_drum
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here