Nowe monitory studyjne PreSonus R65 V2 i R80 V2 już dostępne!

0
PreSonus-R65-V2-i-R80-V2

Pod koniec października 2021 informowaliśmy Was o zapowiadanych przez firmę PreSonus nowych wersjach monitorów studyjnych R65 i R80. Dzięki firmie Audiostacja nowe modele są już dostępne w Polsce!

Nowe monitory serii R V2 wyposażone są w specjalny głośnik wysokotonowy Air Motion Transformer (AMT), który reaguje na najsubtelniejsze fale dźwiękowe i najwyższe częstotliwości. Natomiast specjalnie skonstruowane głośniki niskotonowe zapewniają spójne, dynamiczne niskie tony z niezwykle wyrazistym basem.

Konstrukcja monitorów zapewnia szeroki punkt odsłuchu, jednocześnie wąska dyspersja pionowa minimalizuje odbicia od sufitu i biurka. Dzięki wzmacniaczom pracującym w klasie A/B o mocy 140W RMS monitory z serii R V2 są jednymi z najmocniejszych w swojej kategorii, co pozwala im dostarczać otwarty, czysty dźwięk, nie męcząc przy okazji słuchacza.

PreSonus-R65-V2-i-R80-V2 Nowe monitory znakomicie sprawdzą się w przypadku nagrań w wysokiej rozdzielczości, nagrań symfonicznych i instrumentów akustycznych. Ponadto są świetnym wyborem dla komercyjnych i projektowych studiów nagraniowych, broadcastingu i postprodukcji.

Sugerowane ceny:

PreSonus R65 V2
PreSonus R65 V2

Najważniejsze cechy:

  • 2-drożna aktywna konstrukcja z wstęgowym głośnikiem wysokotonowym AMT (Air Motion Transformer) o powierzchni 6,8 cala kw.
  • specjalnie zaprojektowane, kompozytowe woofery średnio-niskotonowe o średnicy 6,5“ (R65 V2) lub 8“ (R80 V2)
  • Wzmacniacze pracujące w klasie A/B i konfiguracji bi-amp o mocy 140 W RMS z zasilaniem impulsowym,
  • Regulatory strojenia akustycznego (Low Cut, Mid, High, Acoustic Space) do kompensacji akustyki pomieszczenia i umiejscowienia monitorów,
  • Symetryczne wejścia XLR i TRS 1/4″ oraz niesymetryczne RCA dla bezproblemowej integracji w każdym środowisku,
  • Toroidalny transformator mocy eliminuje szumy i zakłócenia,
  • W zestawie Studio Magic, pakiet oprogramowania do produkcji muzyki o wartości ponad 1000 dolarów!
  • System zabezpieczeń przed zakłóceniami wywoływanymi przez fale radiowe, ogranicznik prądu wyjściowego, zabezpieczenie przed przegrzaniem, układ łagodnego włączania/wyłączania, filtr poddźwiękowy, zewnętrzny bezpiecznik sieciowy!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Więcej newsów PreSonus: TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj