Nowa pojemnościówka Marantz MPM-2000U. Podłącz i nagrywaj!

0

Marzy ci się dobra jakość dźwięku nagrana w domowych warunkach, ale w kieszeni słychać dno? Za niewielkie pieniądze możesz bez problemu zrealizować swoje plany z nowym mikrofonem Marantz MPM-2000U. Twój pokój na wiele dni stanie się porządnym studiem radiowym.

Jeśli tworzysz podcasty, nagrania lektorskie, czy rejestrujesz swoje pierwsze pomysły muzyczne, zwróć uwagę na mikrofon pojemnościowy Marantz MPM-2000U. Przekonasz się, że ten niedrogi mikrofon brzmi czysto i „radiowo”, na co zwróciła uwagę redakcja magazynu „Estrada i Studio”. Mikrofon podłączysz bezpośrednio do komputera PC lub Mac za pomocą kabla USB, który jest w zestawie razem z elastycznym uchwytem.

Szerokie pasmo przenoszenia i wysoka czułość skutkują wysoką jakością nagrywania oraz wiernym odtwarzaniem każdego subtelnego brzmienia wokalu, instrumentu lub perkusji przy minimalnej ingerencji ze strony niepożądanego hałasu otoczenia.

Wbudowany sterownik umożliwia szybką wydajność Plug-and-Play USB na komputerach Mac i PC. Mikrofon firmy Marantz Professional oferuje studyjnej klasy konwersję A/D na 48 kHz/16-bit do warunków nagrywania z bezkompromisowym zakresem dynamiki. W połączeniu ze specyfikacją niskiego poziomu szumów (16dBA) i stosunku sygnału do szumu (78dB) gwarantuje zawsze wysokiej jakości nagrywanie dźwięku, nawet dla wybrednych użytkowników.

Więcej szczegółów:
Producent: www.marantzpro.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here