Novation Circuit Rhythm z najnowszą aktualizacją 2.0

110
Novation-Circuit-Rhythm-firmware-2_0

Novation Circuit Rhythm otrzymuje aktualizację firmware’u do wersji 2.0, która dostarcza nowe możliwości jak: edytowalne Grid FX, Beat Match, Fixed Length Recording i Sample Record dla większej elastyczności w tworzeniu bitów.

Novation Circuit zdobył oddanych fanów na całym świecie ze względu na interesujące i intuicyjne podejście do tworzenia beatów oraz częste aktualizacje firmware, które dodawały nowe funkcje i dużą ilość próbek, aby stale ulepszać sposób, w jaki jego użytkownicy mogli tworzyć muzykę. Wraz z wprowadzeniem Circuit Tracks i Rhythm w 2021 roku dziedzictwo Circuit trwa, przenosząc beatmaking, sampling i grę na żywo na nowy poziom.

Novation Circuit Rhythm

Teraz Novation wprowadza kolejną aktualizację firmware’u do wersji 2.0, która dodaje istotne, nowe funkcje do Circuit Rhythm, czyniąc go jeszcze bardziej intuicyjnym, a zarazem poszerzając ilość sposobów, na który użytkownicy mogą być ekspresyjni ze swoimi bitami.

Dzięki nowej funkcji Beat Match, posiadacze Circuit Rhythm mogą przyspieszyć lub zwolnić swoje sample, aby wszelkie loopy i drumbreaki idealnie wpasowały się w projekt i jego tempo. Fixed Length Recording pozwala użytkownikom nagrywać próbki zgodne czasowo z bieżącym projektem. Nowy element w widoku Sample Record pozwala twórcom wybrać pomiędzy nagrywaniem próbek o stałej długości 8, 16, 32 lub 64 kroków.

Beatmakerzy mogą nagrywać próbki o założonej długości dla łatwiejszego cięcia, a także mogą resamplować pętle z bieżącej sesji, aby użyć ich w innych sesjach dla bardziej płynnych przejść podczas występów na żywo.

W swoich występach beatmakerzy mogą przejąć kontrolę nad parametrami Grid FX bezpośrednio z Circuit Rhythm – bez sięgania do komputera. Mogą również zapisywać patterny i stan wyciszenia ścieżek do Scen, aby szybko zbudować aranżację dla swojego beatu, bez potrzeby posiadania pustych patternów w projekcie.

Aktualizacja firmware 2.0 dla Circuit Rhythm otwiera drzwi dla jeszcze bardziej ekspresyjnych beatów i żywych występów, dając beatmakerom nowe sposoby tworzenia muzyki i inspirację.

Ciągła innowacja dzięki aktualizacjom

Jak zawsze Novation stale reaguje na opinie oddanej społeczności użytkowników Circuitów. Poprzez regularne aktualizacje firmware’u, Novation zachęca swoich użytkowników do tworzenia muzyki w nowy, kreatywny sposób, jak również zapewnia swoją społeczność, że instrumenty, których używają, posiadają funkcje, które usprawnią ich tworzenie muzyki.

Dzięki licznym darmowym pakietom próbek dostępnym do pobrania, w tym ponad 500 brzmień z różnych gatunków, a także nowym pakietom z okazji Novation 30th Anniversary zawierającym ekskluzywne, wyselekcjonowane próbki, twórcy Circuit Rhythm mogą pozostać zainspirowani i nadal przekraczać granice swojej muzyki.

Więcej szczegółów:
Producent: https://novationmusic.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl