Neumann NDH 20: pierwsze słuchawki studyjne!

0
Neumann NDH 20
Neumann NDH 20: Słuchawki o konstrukcji zamkniętej

Skoro inni mogą to dlaczego nie NEUMANN? Firma znana jest z rewelacyjnych i legendarnych mikrofonów zarówno do studia jak i na scenę. W swojej ofercie posiada także uznane monitory studyjne, dlaczego zatem nie miałaby skonstruować wysokiej klasy słuchawek?

Przed Wami Neumann NDH 20, pierwsze profesjonalne słuchawki tego producenta, których premiera odbyła się podczas NAMM Show 2019!

Neumann NDH 20 to zamknięte, profesjonalne słuchawki studyjne, które jak zapewnia producent, łączą doskonałą izolację z dobrze wyważonym dźwiękiem i wyjątkową rozdzielczością. Dzięki temu słuchawki idealnie nadają się do prac z dźwiękiem: monitorowania, edycji lub miksowania, nawet w głośnym otoczeniu.

Nowo zaprojektowane 38-mm przetworniki NDH 20 z magnesami neodymowymi zapewnić mają wysoką czułość i niski poziom zniekształceń. Słuchawki nie potrzebują dedykowanego wzmacniacza i świetnie brzmią również na urządzeniach mobilnych, jak laptop czy smartfon.

Wykonanie również stoi na wysokim poziomie: pałąk wykonano z elastycznej stali sprężynowej, a osłony nauszników z lekkiego aluminium. Duże i miękkie poduszki z pianki pamięciowej sprawiają, że NDH 20 są bardzo komfortowe nawet przy dłuższym użytkowaniu. Ponadto, aby ułatwić przechowywanie i transport, słuchawki możemy składać.

W przeciwieństwie do większości zamkniętych słuchawek, NDH 20 nadają się również do miksowania dźwięku. Niezwykle płaska charakterystyka częstotliwościowa i naturalność brzmienia umożliwiają profesjonalną pracę z dźwiękiem i zapewniają kompatybilność ze wszystkimi systemami odtwarzania. NDH 20 to spełnienie marzeń: niezawodne monitorowanie na poziomie studyjnym nawet w drodze” – powiedział Wolfgang Fraissinet, prezes Neumann.Berlin.

Główne cechy:

  • Płaska charakterystyka brzmieniowa, podobna do oferowanej przez monitory Neumanna
  • Doskonała izolacja umożliwia pracę w hałaśliwym otoczeniu
  • Wysoki komfort, łatwy transport
  • Dwa odłączane przewody (prosty / skręcony)

O firmie Neumann

Firma Georg Neumann GmbH, znana jako “Neumann.Berlin”, jest czołowym producentem mikrofonów studyjnych i twórcą takich legendarnych modeli jak U 47, M 49, U 67 i U 87. Od momentu założenia w 1928 roku firma zdobyła liczne międzynarodowe nagrody za innowacje technologiczne. Od 2010 r. Neumann.Berlin rozszerzyła swoją ofertę w zakresie przetworników elektroakustycznych, monitorów studyjnych, głównie do zastosowań telewizyjnych i radiowych, nagraniowych oraz produkcji audio. Georg Neumann GmbH jest częścią grupy Sennheiser od 1991 roku i jest reprezentowany na całym świecie przez sieć spółek zależnych Sennheiser i partnerów handlowych.

Więcej na stronie:
Producent: www.neumann.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj