Marshall Studio – klasyczne wzmacniacze zaprezentowane na Namm Show 2019

0

Nic tak nie cieszy jak wznowienie produkcji sprzętu, który święcił triumfy kilkadziesiąt lat temu. Taką właśnie decyzję podjęła jedna z największych firm produkujących wzmacniacze gitarowe – Marshall Amplification. Poznajcie zatem nowe wersje klasyków – Studio Classic oraz Studio Vintage.

Najnowsza odsłona wzmacniaczy Marshall zaprezentowanych podczas międzynarodowych targów Namm Show 2019 to olbrzymi ukłon w stronę klasycznych konstrukcji marki.

Dwa nowe modele z serii Studio, to odpowiednio Studio Classic oraz Studio Vintage.
Pierwszy z nich to 20-watowa wersja kultowego modelu JCM800, natomiast Studio Vintage to 20-watowa odsłona oklaskiwanego Marshall 1959 Super Lead Plexi.

Oba wzmacniacze bazują na najbardziej znanych, jednokanałowych wersjach obu modeli. Toteż Studio Classic wyposażono jedynie w Master Volume, natomiast Studio Vintage to czysta, jednokanałowa konstrukcja – dokładnie taka, jaką był słynny 1959SLP z lat 60tych ubiegłego stulecia.
Zarówno Studio Vintage jak i Studio Classic produkowane są w słynnej fabryce Marshalla w Milton Keynes w Anglii. Producent zdecydował się na udostępnienie wzmacniaczy swoim fanom jako head oraz combo 20W. Dostępne są również dedykowane kolumny 1×12” oraz 2×12”. Dodamy jedynie, że do nowej serii Studio przesunięte zostały również dostępne od jakiegoś czasu wzmacniacze z serii Mini Jubilee.
Dystrybutor ujawnia, że seria Marshall Studio już jest dostępna w Polsce!

Więcej szczegółów:
Producent: www.marshall.com
Dystrybutor: www.lauda-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj