NAMM 2020: Roland GO:LIVECAST, czyli profesjonalne transmisje z twojego telefonu!

0

Livecasty czyli w skrócie transmisje na żywo z naszych smartfonów są codziennością. Roland jednak stworzył urządzenie, dzięki któremu będą one wyglądały zdecydowanie bardziej profesjonalnie. Poznajcie Roland GO:LIVECAST!

Roland GO:LIVECAST to niezwykle mobilny mikser audio-video, który w prosty sposób pomoże tworzyć zdecydowanie ciekawsze treści bez zaawansowanej wiedzy i za niewielkie pieniądze. Bez względu na to czy nagrywacie wasze muzyczne dokonania w domowym zaciszu lub na scenie, czy chcecie je transmitować, prowadzić własny kanał (nie tylko muzyczny) albo lekcje on-line. Teraz możecie za pomocą tego prostego urządzenia sprawić, że video nabierze nowego, profesjonalnego looku!

Mimo że dziś łatwo jest przesyłać treści na żywo za pomocą smartfona, to sprawić by te transmisje wyglądały profesjonalnie wymaga jednak więcej wysiłku. Na przeciw tym wyzwaniom wychodzi właśnie Roland GO:LIVECAST, prosty i tani sposób do tworzenia wysokiej jakości transmisji.

Ta kombinacja sprzętu i dedykowanej aplikacji to funkcjonalne studio do transmisji, które pozwala miksować dźwięk, wyświetlać napisy, odtwarzać media, uruchamiać efekty dźwiękowe i wiele więcej – bez potrzeby korzystania z komputera lub kosztownego dedykowanego sprzętu audio-wideo.

Więcej szczegółów:
https://www.roland.com/pl/golivecast

Zapraszamy także do zapoznania się z cyklem tutoriali (poradników) na jego temat, które pomogą Wam zrozumieć jego funkcje i możliwości:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here