Multiefekt wokalny ZOOM V3 z najnowszą aktualizacją

224
Zoom-V3-Vocal-Processor

ZOOM V3 to jeden z dwóch multiefektów wokalnych w ofercie japońskiego producenta. Urządzenie świetne do nagrywania, streamowania i oczywiście występów na żywo, właśnie otrzymało aktualizację oprogramowania która wnosi jedną, ale znaczącą funkcjonalność…

Jak informuje firma ZOOM, najnowsza aktualizacja firmware’u do wersji 1.30 wprowadza możliwość regulacji głośności z poziomu komputerów PC i Mac, jak również urządzeń mobilnych firmy Apple, o co prosili użytkownicy. W przypadku komputerów z systemem Windows wymagany jest sterownik V3 ASIO Driver w wersji co najmniej 1.1.1, który został udostępniony wraz z nowym firmware’m. Aktualizacja oprogramowania wymaga połączenia z komputerem za pomocą kabla USB, a instrukcję przeprowadzenia aktualizacji znajdziemy także na stronie producenta: TUTAJ.

Przypomnijmy, że ZOOM V3 to jeden z dwóch multiefektów/procesorów wokalnych dających możliwość modyfikacji naszego głosu oraz wzbogacania go o różne efekty. Więcej na jego temat pisaliśmy w artykule poniżej:

Zoom V3: Premiera najnowszego multiefektu wokalnego!

Zapraszamy Was także do naszego testu multiefektu ZOOM V6:

[TEST] Multiefekt wokalowy ZOOM V6 Vocal Processor

Więcej szczegółów
Producent: https://www.zoom-europe.com/pl
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu/pl