Analogowy syntezator perkusyjny Moog DFAM nie tylko dla profesjonalistów!

0

Moog DFAM to analogowy syntezator perkusyjny, który dzięki swoim ogromnym możliwościom i prostocie użytkowania zadowoli nie tylko profesjonalistów, ale też muzyków bez doświadczenia w użytkowaniu syntezatorów analogowych.

Moog DFAM (Drummer From Another Mother) to pierwszy dodatek do syntezatorowego ekosystemu Mother, reprezentujący ekspresyjne i manualne podejście do tworzenia rytmów perkusyjnych. Nie wymaga tworzenia żadnych dodatkowych połączeń i absolutnie żadnego doświadczenia, aby ludzie w każdym wieku szybko zaczęli syntetyzować nowe, wyjątkowe kompozycje rytmiczne.

Możliwości tego syntezatora doceniła redakcja magazynu “Estrad i Studio”: w teście produktu zwraca uwagę m.in. na fantastyczne analogowe brzmienie, duże możliwości wewnętrznej krosownicy, kartonowe „presety” przydatne dla osób początkujących i… bardzo atrakcyjną cenę.

Syntezator perkusyjny Moog DFAM ma całkowicie analogową konstrukcję. Dźwięk wytwarza za pomocą generatora białego szumu i dwóch oscylatorów analogowych, które pozwalają natychmiastowo przechodzić pomiędzy rytmiczną pulsacją, donośnym basem i dźwięcznymi dzwonkami. Brzmienie kształtowane jest przez klasyczny drabinkowy filtr działający w dwóch trybach: dolnoprzepustowym i górnoprzepustowym.

Z każdym syntezatorem DFAM dostarczany jest zestaw kabli patch firmy Moog, który umożliwia wykorzystanie 24-punktowej krosownicy modularnej. Dzięki niej, instrument może być połączony z syntezatorem semimodularnym Mother-32 lub zintegrowany z modularnym systemem Eurorack.

Sugerowana cena instrumentu to 2499 ZŁ.

Więcej szczegółów:
Producent: www.moogmusic.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here