Monitory studyjne Kali Audio w HEMP Studio!

386

Arkadiusz Szwed, znany producent, inżynier dźwięku i beatmaker, postawił na odsłuchy KALI Audio. W prowadzonym przez niego HEMP Studio znalazł się zestaw IN-8 z subwooferem WS-12. Sprawdźcie co  mówi na ich temat…

Arkadiusz Szwed to dla wielu z pewnością postać kojarzona z formacji Hemp Gru. Na co dzień prowadzi, wspomniane wyżej HEMP Studio, w którym realizuje albumy głównie dla polskiej sceny hip-hopowej.

Do jego studia wjechał właśnie zestaw odsłuchowy od KALI Audio Polska, a pierwsze wrażenia, którymi się podzielił Arek, są następujące:

“Pierwszy raz w życiu mam okazję pracować na takim zestawie do odsłuchu średniego pola, jakim są 3-drożne monitory Kali Audio. Słowa, które się nasuwają po pierwszym tygodniu pracy na nich to: panorama stereo, czytelny i równy środek, potężna moc i dynamika. Monitory w połączeniu z aktywnym subwoofeem WS-12 dają nam pełny i ogromny sound. Przy dużych głośnościach ten zestaw naprawdę robi wrażenie nie tylko na mnie, ale i na artystach, z którymi pracuję. WS-12 to bardzo solidny sub, który jest prosty i jednocześnie profesjonalny w obsłudze. Jego konfiguracja przebiegła bardzo intuicyjnie. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość podłączenia „Footswitch’a”, którym w prosty sposób można odciąć sygnał od suba. Dla mnie jest to bardzo przydatna rzecz, bo nie cały miks musi przebiegać z aktywnym subwooferem. Podsumowując: monitory IN-8 w połączeniu z subem WS-12 to naprawdę potężna ściana dźwięku!”

O samych monitorach studyjnych KALI Audio IN-8, a także “hybrydowym”, studyjno-scenicznym subwooferze WS-12 pisaliśmy m.in. w poniższych artykułach, do których również Was odsyłamy:

Kali Audio IN-8 w kolejnym studiu muzycznym.

Kali Audio WS-12: Poznajemy możliwości nowego subwoofera

Więcej szczegółów
Producent: https://www.kaliaudio.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl