Kali Audio WS-12: Poznajemy możliwości nowego subwoofera

1
kali-audio-ws-12
kali-audio-ws-12

Tegoroczna nowość w ofercie marki KALI Audio. Tytułowy i zdecydowanie “niezwykły” subwoofer WS-12, kryje w sobie szereg możliwości i konfiguracji, których nie znajdziemy w innych subach studyjnych. Zapraszamy do poniższego artykułu i materiału video!

Na początku maja na kanale YouTube firmy KALI Audio, umieszczono materiał video, który bardzo szczegółowo ale też przystępnie przedstawia szereg możliwości jakie kryje w sobie najnowsza konstrukcja dedykowana niskim częstotliwościom. KALI WS-12 zdecydowanie wykracza poza znane nam do tej pory ramy głośników niskotonowych.

Nieco więcej pisaliśmy o nim przy okazji premiery w poniższym artykule:

Kali Audio WS-12! Aktywny subwoofer do studia i na scenę?

Dziś jednak skupimy się na jego głównej zalecie, której nie znajdziemy chyba w żadnym innym subwooferze. Jest to możliwości konfigurowania i pracy nie tylko z monitorami studyjnymi (nie tylko KALI Audio), ale również praca z mobilnymi systemami scenicznymi jak np. z serią EON od JBL o czym świadczy już jego bardziej pancerna konstrukcja.

Jednak kluczem tych możliwości jest rozbudowany panel sterowania umieszczony na tylnej części obudowy oraz wbudowany i zaawansowany procesor DSP. Na pokładzie znajdziemy oczywiście presety dedykowane do monitorów studyjnych Kali Audio LP-6, LP-8 i IN-8. Jednak o jej wyjątkowości świadczą szerokie ustawienia crossovera (40Hz, 60Hz, 80Hz, 100Hz, 120Hz, 140Hz, LFE, External), ustawienie Gainu (+/-0dB, -6dB, -12dB, +6dB) oraz polaryzacja (0, 180 st.).

Czy taki sub kosztuje fortunę? Tu kolejna miła niespodzianka. Jego cena w sklepach muzycznych to ok. 2900 zł, co przy 12-calowym wooferze, rozbudowanych możliwościach zastosowania i konfiguracji dzięki rozbudowanemu procesorowi DSP, do tego wytrzymała konstrukcja jest ceną bardzo atrakcyjną.

Jak sprawnie zarządzań ustawieniami? Tego dowiecie się z poniższego filmu!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.kaliaudio.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj