Mobilne mini-studio nagraniowe? Poznajcie Artesia ARB-6 Backpack Recording Studio

0

Jeśli jesteście youtuberami, podcasterami lub w jakikolwiek sposób pasjonujecie się nagrywaniem muzyki, firma Artesia przygotowała ofertę właśnie dla Was. Artesia ARB-6 Backpack, to składający się aż z sześciu wysokiej klasy narzędzi zestaw w pełni wyposażający Wasze studio.

W zestawie nazwanym Artesia ARB-6 Backpack, znalazło się sześć narzędzi pracy, z których skorzystają nie tylko przygotowujący streamy, prezentacje i podcasty. Klawiatura sterująca, mikrofon, interface audio to narzędzia pracy przede wszystkim muzyków.

To plecakowe studio zawiera cały pakiet potrzebny do nagrywania – poza wspomnianymi urządzeniami, znajdziecie w nim również program DAW oraz słuchawki, a wszystko to mieści się w specjalnie przygotowanym plecaku.

Artesia XKey 25 USB

Ta mała klawiatura, o której pisaliśmy w artykule Artesia Xkey i Jordan Rudess na wycieczce w Norwegii! – wyposażona została w 25 niewysokich klawiszy w pełnym wymiarze. Xkey to urządzenie upakowane w bardzo estetycznej, aczkolwiek surowej aluminiowej obudowie, na której poza klawiszami znalazły się przyciski funkcyjne: Octave +/-, modulacji, pitchbend +/- oraz przycisk sustain.

Klawiatura Xkey to przede wszystkim 100% możliwości kontrolera Midi, która za pomocą łączności USB nie potrzebuje zewnętrznego zasilacza ani dodatkowych sterowników. Jej aktualizacja również odbywa się poprzez port USB.
Warto jeszcze dodać, że klawiatura Artesia Xkey wyposażona została w technologię polyphonic aftertouch.

Słuchawki Artesia AMH-11

Jak pisze producent, te słuchawki przeznaczone są do miksowania, monitorowania w studiu. Są nie tylko bardzo dobrze wykonane. Posiadają również wyraźne walory estetyczne, co nie jest bez znaczenia. Na co szczególnie zwraca uwagę producent, słuchawki AMH-11 wydajnością dorównują słuchawkom studyjnym. Artesia AMH-11 zapewniają niezwykle szeroki zakres dynamiki dzięki wysoce wydajnym przetwornikom, które gwarantują szczegółowy odsłuch wraz z niebagatelną czułością. Skórzany pałąk i nauszniki zapewniają komfort podczas długich godzin pracy.

Mikrofon Artesia AMC-10

Profesjonalny kardioidalny mikrofon pojemnościowy Artesia AMC-10 charakteryzuje się przede wszystkim niskim szumem i wysoką czułością, co przedkłada się na właściwą dynamikę pracy. Według producenta, ten mikrofon radzi sobie w ekstremalnymi warunkach – od bardzo czułych i delikatnych źródeł dźwięku po bardzo głośne. AMC-10 oferuje maksymalny poziom SPL 135dB, więc można mieć pewność, że nawet przed głośnymi gitarami, nagranie nie zniekształci się z powodu przeciążenia.

Audio Interface Artesia A22-XT

Ten interfejs pozwala nagrywać dźwięk w wysokiej 24-bitowej rozdzielczości przy częstotliwości 96 kHz na różnych urządzeniach z gniazdem USB.
Jako w pełni zasilany z magistrali USB interfejs, urządzenie oferuje maksymalną elastyczność. Posiada 2 wejścia analogowe i 2 analogowe kanały wyjściowe ze złączami RCA. Przedwzmacniacz mikrofonowy z wejściem XLR i zasilaniem fantomowym + 48 V, wejście instrumentalne HI-Z dla gitar i innych instrumentów, wysokiej jakości wyjście słuchawkowe i wyjścia liniowe TRS.

Oprogramowanie Bitwig 8-track

Bitwig 8-Track, to przede wszystkim efektywna cyfrowa stacja robocza przeznaczona do rejestrowania i projektowania materiału muzycznego. 8-Track zawiera całą kolekcję urządzeń Bitwig Studio do wykorzystania z maksymalnie ośmioma ścieżkami projektu AUDIO lub MIDI.

Artesia Exclusive Backpack

Plecak oferowany w tym zestawie dopasowany jest do laptopów z wyświetlaczami o przekątnej do 17 cali, z praktyczną organizacją innych urządzeń znajdujących się w Artesia ARB-6 Backpack Recording Studio.
Wyposażono go w dodatkowe przegrody przeznaczone dla interfejsu Artesia A22-XT, słuchawek Artesia AMH-11 oraz innego sprzętu, takiego jak chociażby tablet.
Ciekawa estetyka i ergonomia, to główne atuty tego plecaka.

Więcej szczegółów
Producent: https://artesia-pro.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj