Kursy online od RCF PRO AUDIO!

0

Okres kwarantanny to “niestety” chyba najlepszy czas na inwestycje w siebie, swoją wiedzę i poszerzania jej w ważnych, z punktu widzenia zawodowego, zagadnieniach. Z porcją nowych kursów startuje także firma RCF, oferując na swojej specjalnej platformie cykl szkoleń online.

Sesje będą prowadzone w czterech różnych językach (ANGIELSKI, HISZPAŃSKI, NIEMIECKI i WŁOSKI) zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie producenta. Lista ich ma być stale wzbogacana i miejmy nadzieję, że jak najwięcej będzie prowadzonych w najbardziej uniwersalnym języku czyli angielskim.

Webinaria są oczywiście darmowe i skupiać się będą na technologii RCF i najlepszych praktykach dźwięku na scenie jak i w instalacjach. Prowadzić je będą specjaliści RCF. Będzie także możliwość zadawania pytań i wymiana poglądów, pomysłów przez okno czatu podczas każdego transmisji na żywo.

Co ważne, udział w szkoleniach online, nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, a wszystko będzie się działo właśnie na dedykowanej platformie. Jedyne co jest wymagane to rejestracja na każdą sesję indywidualnie. Po tym otrzymacie powiadomienia jeden dzień i godzinę przed webinarem.

UWAGA: Pierwszy odcinek już 2 kwietnia, więc spieszcie się z rejestracją! Wszystkie szczegóły dostępne na stronie: https://www.rcf.it/online-education.

Przypominamy także, że dystrybucją marki RCF w Polsce zajmuje się firma Arcade Audio, która również służy pomocą w kwestiach technicznych dotyczących sprzedawanego przez nich sprzętu nagłośnieniowego tej marki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here