Marantz Sound Shield Compact, czyli jak poprawić akustykę naszego domowego studia.

0

Nagrywasz w domu? Twoje pomieszczenie pozostawia jednak wiele do życzenia? Z pomocą może przyjść niedroga i kompaktowa kabina wokalowa Marantz Sound Shield Compact .

Kabina Sound Shield Compact od Marantz Professional to łatwy w montażu, przenośny i profesjonalny filtr refleksyjny do nagrań wokalnych. Posiada dwie składane ściany wyłożone rzeźbionymi powierzchniami pochłaniającymi dźwięk i pianką akustyczną o dużej gęstości. Sound Shield Compact to ciekawa propozycja do zastosować typu homerecording oraz nagrywania mobilnego, gdzie akustyczne warunki nagrywania są ograniczone.

Dzięki dwóm składanym ściankom Sound Shield Compact może być dopasowany do kształtu mikrofonu, co pozwala uzyskać precyzyjne nagrania w dowolnym otoczeniu.

Dzięki zastosowaniu specjalnej, gwintowanej podpórki do statywu mikrofonowego sprzęt gwarantuje bezproblemową konfigurację i uniwersalną kompatybilność z istniejącym sprzętem nagrywającym. Ważący mniej niż 2 kg i wyposażony jest w ultrakompaktową składaną konstrukcję.

Sugerowana cena: ok 255 zł

Więcej szczegółów:
Producent: https://marantzpro.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here