Kup Polyend Tracker, odbierz osłonę Decksaver za darmo!

150

Tylko teraz kupując Polyend Tracker zupełnie za darmo otrzymacie osłonę Decksaver wartą 199 zł. Za darmo!

Co dokładnie trzeba zrobić? To proste! Wystarczy w terminie od 04.04.22 do 10.05.22 kupić sampler Polyend Tracker, a firma Sound Station dorzuci Wam osłonę marki Decksaver dedykowaną do Trackera, o wartości 200 zł!

Przypomnijmy w skrócie czym jest to urządzenie rodzimej produkcji… TRACKER to groovebox, który zadebiutował na rynku muzycznym w 2020 roku, a stworzyła go polska firma POLYEND. Jest on inspirowany właśnie trackerami, czyli specyficznymi programami muzycznymi popularnymi w latach 80′ i 90′. Urządzenie to jest istną feeria guziczków, które przeniosą Was w świat całkowicie nowych muzycznych możliwości.

polyend-tracker

POLYEND TRACKER pozwala tworzyć i grać na żywo projekty złożone z maksymalnie 255 8-ścieżkowych sekwencji liczących do 128 kroków każda. Próbki ładowane są do pamięci urządzenia bezpośrednio z dołączonej 16 GB karty microSD, posługując się przeglądarką przypominającą komputerowy eksplorator plików czy może bardziej słynnego Norton Commandera…?

Czy zatem to przenośne urządzenie posiada wszystko, co jest potrzebne do wyprodukowania współczesnego albumu muzycznego? Zapraszamy do obejrzenia testu:

Więcej szczegółów
Producent: https://polyend.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl/polyend

CZYTAJ TAKŻE:

POLYEND TRACKER przetestowany! [VIDEO]