Alcons Audio LR18i: Nowy, instalacyjny moduł line-array

1
Alcons-Audio-LR18i

Alcons Audio wprowadza na rynek system liniowy LR18i, wykorzystujący m.in. firmową technologię pro-ribbon. Ten 3-drożny system nagłośnienia w formacie „kompaktowym” został zaprojektowany specjalnie do instalacji stacjonarnych.

Nowy moduł LR18i bazuje na znanej konstrukcji LR18 przeznaczonej do systemów live i tak jak on jest dostępny w dwóch wersjach różniących się kątem pokrycia w poziomie (LR18/90i oraz LR18/120i). Dyspersja pionowa pojedynczego modułu wynosi 10°. W każdym przypadku pojedynczy moduł wyposażony jest  w dwa 8-calowe przetworniki niskotonowe z 3-calowymi cewkami oraz dwa głośniki średniotonowe 6.5” umieszczone współosiowo za zajmującym centralne miejsce wysokotonowym przetwornikiem wstęgowym RBN702rs (7”).

Alcons-Audio-LR18i

Pasmo przenoszenia to 70 Hz – 20k Hz (±3 dB), a nominalna czułość to 106 dB (200 Hz – 10 kHz). Nominalna impedancja to – LF: 2× 8 ohms, MHF: 8 ohms. Do ich napędzania dedykowane są wzmacniacze Sentinel, a LR18i wyposażono w dwa gniazda Speakon NL8. Jak zaznacza producent, nowe pełnopasmowe moduły mogą współpracować z subwooferami LR18B, a odpowiednio rozmieszczone otwory montażowe oraz oferowane przez firmę uchwyty i akcesoria pozwalają regulować kąty między modułami oraz cały system.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.alconsaudio.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj