Jubileuszowy model monitora Genelec 8341, czyli czterdzieści lat minęło…

0

Genelec postanowił w piękny i szlachetny sposób uczcić jubileusz 40-lecia istnienia firmy. Na tę okoliczność producent nie tylko wprowadził na rynek nowy model monitora, nie tylko wprowadził go w wybranym przez użytkowników wykończeniu ale także – a może przede wszystkim – postanowił część dochodu ze sprzedaży modelu przeznaczyć na cele charytatywne.

Na początku bieżącego roku Genelec ogłosił wydanie jubileuszowego modelu koaksjalnego trójdrożnego monitora. Wydany na 40-lecie istnienia Geneleca model 8341, z najnowszej serii The Ones, miał pojawić się dodatkowo w wybranym przez użytkowników kolorze. W plebiscycie wybrano wykończenie Saphire Blue, zaś nowy monitor pojawi się w limitowanej liczbie dwustu par. Każdy zestaw będzie oddzielnie numerowany, wyposażony w oprogramowanie sterujące GLM, pamiątkowy album z okazji jubileuszu oraz zapakowany do eleganckiego, drewnianego etui.

Ale to nie wszystko, bowiem producent postanowił również wesprzeć fińską fundację SOS Children’s Village. Założona w 1949 r. fundacja zajmuje się wsparciem dla dzieci z rozbitych rodzin. Część zysku ze sprzedaży nowych monitorów zostanie przekazana na pomoc dzieciom znajdującym się pod opieką fundacji, a także na organizację dziecięcych klubów muzycznych – wszystko po to, aby nieść radość z obcowania z muzyką także tym, którzy bez wsparcia nie mieliby na to szansy.

Więcej szczegółów:
Producent: www.genelec.com
Dystrybutor: www.konsbud-audio.pl/genelec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj