D’Addario Orchestral: Wybierz najlepsze struny dla siebie!

0

To, że D’Addario produkuje struny do praktycznie wszystkich instrumentów wiedzą wszyscy. Bez względu na to na jakim instrumencie grasz z pewnością w ofercie tego producenta znajdziesz struny dla siebie!

Dziś przyjrzymy się nieco bliżej trzem seriom strun skrzypcowych: Ascente, Helicore oraz Prelude. Na warsztat wzięła je ekipa SamAshMusic! Zapraszamy do poniższego materiału video:

D’Addario Ascente:

Seria ASCENTE to struny do skrzypiec wykonane z syntetycznego materiału. Szeroka paleta brzmień i muzykalność sprawiają, że mogą być stosowane przez muzyków o różnym stopniu zaawansowania, choć zdecydowanie będzie to najlepszy wybór dla osób zaczynających swoją przygodę ze skrzypcami i potrzebują niedrogich strun oferujących jednocześnie dość czyste i klarowne brzmienie.

D’Addario Helicore:

Struny serii Helicore to połączenie stalowego rdzenia ze skręconym, wielopasmowym oplotem. Jest to seria dedykowana przede wszystkim dla zaawansowanych i profesjonalnych muzyków. Mała średnica strun pozwala na szybszą reakcję na smyczek. Posidają ciepły, jasny dźwięk, wspaniałą stabilność stroju i długą żywotność. Wybierane są w pierwszej kolejności również przez muzyków grających na skrzypcach elektrycznych. Są to jedne z najpopularniejszych strun na rynku, niezależnie od preferowanego gatunku muzyki i stylu gry.

D’Addario Prelude:

PRELUDE to struny ze stalowym rdzeniem dla uczniów i amatorów. Są trwałe i odporne na zmiany temperatury oraz wilgotności powietrza. Mają dość jasne brzmienie, jednak pozbawione ostrej, przeraźliwej barwy charakterystycznej dla tradycyjnych strun stalowych. Łatwe do prowadzenia smyczka.

Więcej szczegółów:
Producent: www.orchestral.daddario.com
Dystrybutor: www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj