Jak rozstawić kompletne studio produkcyjne NewTek w niecałe 5 minut!

0
NewTek_TriCaster-Mini-4K
NewTek TriCaster Mini-4K

NewTek TriCaster Mini 4K to prosty w użyciu, kompaktowy system produkcji wideo, który pozwala każdemu tworzyć niesamowite materiały bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy. Czy 5 minut starczy na przygotowanie kompletnego studia produkcyjnego? Sprawdźmy!

Nie musisz być ekspertem, aby opowiedzieć swoją historię w jakości telewizyjnej. Z TriCaster Mini 4K możesz w ciągu kilku minut od otwarcia pudełka stać się twórcą profesjonalnego show.

TriCaster Mini 4K wykorzystuje wszystkie zalety produkcji opartej na sieciach IP integrując urządzenia multimedialne przy użyciu protokołu NDI® zapewniając jednocześnie możliwość połączeń z innymi popularnymi standardami przesyłu treści multimedialnych. Żaden inny przenośny system produkcji wideo nie oferuje tak wiele możliwości w tak małym opakowaniu i to za cenę TriCaster Mini 4K.

TriCaster-Mini-4K-workflow

Kompaktowy system TriCaster jest łatwy w transporcie i konfiguracji ze wszystkimi funkcjami, których potrzebujesz, aby zapewnić wysokiej jakości pokazy na ekranach i wyświetlaczach o dowolnym rozmiarze i kształcie. Dzięki NDI® TriCaster Mini 4K łączy się z szeroką gamą systemów takich jak kamery, telefony czy laptopy.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.newtek.com
Dystrybutor: http://essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj