iZotope Neutron – dodatkowe uszy w Twoim studio

0

Zmęczenie podczas miksowania niemalże gotowych utworów, bardzo często doprowadza do całkowitego zablokowania się i niemożności usłyszenia tego, co istotne, tego co niedobre. I wtedy z pomocą przyjdzie ci iZotope Neutron.

Miksowanie utworów to jeden z najcięższych etapów pracy w studio. iZotope Neutron został stworzony po to, by pomóc w tym niełatwym zadaniu. By odciążyć już i tak zmęczony organizm próbą usłyszenia wszystkich częstotliwości jakie nachodzą się na siebie, niejednokrotnie powodując ich złe brzmienie, lub całkowity zanik jednej ze ścieżek.

Rewolucyjny moduł Track Assistant automatycznie rozpoznaje instrumenty obecne w miksie. Dzięki spektralnej metodzie analizy audio, poszczególne źródła łatwo można skorygować, tak by brzmiały naturalniej i klarowniej. Track Assistant zapewnia drugą, „inteligentną” parę uszu, przyspieszając Twoją pracę nad brzmieniem. Co więcej, Track Assistant podpowiada sugerowane ustawienia początkowe kompresorów, EQ i innych dostępnych w plug-inie modułów.

Izotope Neutron ma na swoim pokładzie nowy miernik – Masking Meter, który pozwoli zidentyfikować nakładające się i problematyczne częstotliwości. Dzięki niemu, dopracujesz każdy ślad, tak by perfekcyjnie współgrał on z pozostałymi.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.izotope.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here