NS Design NXT Omni Bass

0

Z jednej strony dziwaczny, z drugiej klasyczny. NS Design NXT Omni Bass łączy w sobie wszystko to, co znamy pod pojęciem gitary basowej i znacznie więcej.

Konstrukcyjnie NS Design NXT Omni Bass nie jest żadnym nowatorskim wymysłem. Instrumenty podobne do prezentowanej gitary, świat już widział wielokrotnie. Jednak są pewne elementy, które są nowe – nawet bardzo nowe!

Zwróćcie uwagę chociażby na system napędzający NS Design NXT Omni Bass, czyli słynny już Polar. To ciekawe rozwiązanie daje nam szereg możliwości artykulacyjnych. Pickupy reagują genialnie na pizzicato, klasyczną grę palcami jak i perkusyjne wydobywanie dźwięków poprzez uderzenie i różnego rodzaju techniki.
Poza tym elektronika stosowana w NS Design NXT Omni Bass ma jeszcze jedną ciekawą cechę. Znacząco wkracza w świat ekologi, dzięki zastosowaniu technologii akumulatorowej. Oznacza to, ni mniej, ni więcej, że by gitarę przenieść w świat elektroniki aktywnej, wystarczy ją podłączyć do gniazdka, naładować i cieszyć się pickupami aktywnymi bez użycia baterii. Gitara również świetnie sobie radzi w opcji pasywnej.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta www.thinkns.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here