IPORT CONNECT PRO, zadbaj o komfort pracy i bezpieczeństwo swojego iPada

0
IPORT-Connect-Pro_uptone
IPORT CONNECT PRO

Tablety już na dobre zawitały w branży muzycznej zarówno w studiach jak i na scenie, pozwalając na bezprzewodową kontrolę wielu muzycznych programów i aplikacji. Jak zadbać o jego bezpieczeństwo oraz komfort pracy? Z pomocą przychodzi najnowszy IPORT CONNECT PRO!

Wielokrotnie nagradzany producent produktów do przechowywania, ładowania i ochrony tabletów dedykowanych do użytku w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych, ogłasza wprowadzenie na rynek nowego IPORT CONNECT PRO, który am być dostępny już w październiku 2021.

Jest to całkowicie przeprojektowany system do przechowywania, ładowania i ochrony iPada. Ten bezpośredni zamiennik IPORT LAUNCH składa się z już znanych elementów: BaseStation, WallStation i Case (teraz z opcjonalną aktualizacją CONNECT PoE+). Usprawnienia w ładowaniu oraz unikalna modułowa konstrukcja zapewniają potężną i bardziej elastyczną możliwość ładowania, która obsługuje wszystkie modele iPada, w tym iPada Pro. 

“Jesteśmy niesamowicie dumni, że możemy przedstawić CONNECT PRO naszym klientom, dealerom i przedstawicielom, którzy korzystają codziennie z produktów IPORT. O ile iPad był kiedyś unikalnym, osobistym urządzeniem, o tyle teraz widzimy, jak został zaadoptowany jako urządzenie dedykowane do automatyki domowej i jak bardzo IPORT przyczynił się do tego, że to doświadczenie stało się bezproblemowe i zaawansowane”.

– powiedział Mike Sonntag, Senior Vice President IPORT

IPORT CONNECT PRO
IPORT CONNECT PRO

Całkowicie nowy interfejs CONNECT obejmuje również opcjonalne ładowanie PoE za pomocą IPORT CONNECT PoE+ Upgrade. Ten opcjonalny moduł podłącza się bezpośrednio do każdego IPORT CONNECT PRO BaseStation lub WallStation, konwertując zasilanie za pomocą pojedynczego kabla Cat 5. CONNECT PoE+ Upgrade zapewnia większą elastyczność w instalacji i ładowaniu iPadów dedykowanych do użytku domowego lub w zastosowaniach korporacyjnych. 

“Nowy IPORT CONNECT PRO zawiera wszystkie elementy i funkcje znane z IPORT LAUNCH, plus nową platformę elektryczną, która jest w 100% przeprojektowana od podstaw, umożliwiając obsługę zarówno urządzeń ze złączem Lightning, takich jak iPad, jak i urządzeń ze złączem USB-C, takich jak iPad Pro. Nowa platforma to seria interfejsów z głębokimi technologiami bazowymi, które wspierają następną generację bezprzewodowego ładowania urządzeń z podstawą dla różnych możliwości przepustowości danych w przyszłości. Jesteśmy podekscytowani tą następną generacją produktów i mamy nadzieję, że nadal będą inspirować ludzi do interakcji z technologią w ich domach i firmach w unikalny i zaskakujący sposób.”

– wyjaśnia Derick Dahl, dyrektor ds. rozwoju produktów w IPORT

IPORT-CONNECT-PRO

O IPORT

W 2004 r. zespół Sonance dostrzegł możliwość zintegrowania ulubionych produktów Apple w prosty sposób z naszym codziennym życiem i uruchomił linię produktów IPORT. Począwszy od pierwszej na świecie stacji dokującej do iPoda, a później dodając uchwyty do iPada i iPoda touch, producent zdał sobie sprawę, że IPORT może pomóc użytkownikom końcowym w przekształceniu tabletu w proste i funkcjonalne narzędzie biznesowe lub kontroler domowy. Obecnie popularność w branży stale rośnie, ponieważ IPORT na nowo definiuje, gdzie i jak można używać tabletów w domach i aplikacjach komercyjnych. Od rezydencji, pokoi hotelowych, biur korporacyjnych, jachtów i pojazdów flotowych, produkty IPORT rozwiązują prawdziwe problemy i zwiększają użyteczność tabletów w biznesie i w domu każdego dnia.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.iportproducts.com
Dystrybutor: https://essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

iPort – wygodne rozwiązanie dla muzyków korzystających z iPada

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj