Akai MPC Studio! Wyjątkowe rozwiązanie do produkcji nowoczesnej muzyki

1
Akai-MPC-Studio_uptone
Akai MPC Studio

Akai Professional przedstawia najnowszą muzyczną stację produkcyjną MPC Studio, która wraz z programem MPC 2 dostępnym na komputery Mac i PC oferuje kompletny pakiet do produkcji i nagrywania muzyki dla nowoczesnych beatmakerów i producentów muzycznych.

Rodzina stacji produkcyjnych MPC od Akai Professional rośnie w siłę! Najnowszy MPC Studio jest już piątem urządzeniem tej kultowej serii, sprawdźmy zatem co ma do zaoferowania.

Funkcje i sterowanie MPC

Znane na całym świecie pady

Sercem MPC Studio 2 jest 16 pełnowymiarowych, dynamicznych padów z podświetleniem RGB i aftertouch, które pozwalają na precyzyjną grę i nagrywanie rytmów, dźwięków i akordów, wraz z dokładną wizualną prezentacją poziomów velocity oraz grup padów.

Akai-MPC-Studio

Nowy przypisywalny pasek dotykowy

Przypisywalny pasek dotykowy pozwala dodać artykulację do instrumentów smyczkowych i gitar, dodać modulację lub pitch-bend do syntezatora. Obsługuje Note Repeat dla hi-hatów, werbli, efektów i itp. Pasek dotykowy szybko stanie się twoim ulubionym narzędziem podczas występów i produkcji muzyki.

Kolorowy wyświetlacz LCD

Na wyświetlaczu szybko przewiniesz nazwy ścieżek, presety instrumentów wtyczkowych, przejrzysz kategorie i będziesz monitorować wartości parametrów podczas ustawiania efektów lub przycinania sampli. Dzięki specjalnym przyciskom transportu oraz przyciskom Locate będziesz poruszał się sprawnie po dużych i małych sesjach.

Akai-MPC-Studio

Integracja z oprogramowaniem MPC

Kultowy workflow

Rdzeniem systemu MPC Studio jest program DAW dla komputerów Mac i PC – MPC2. Spodziewaj się więc kultowego workflow MPC i funkcji, które stały się filarami nowoczesnej produkcji muzycznej, precyzyjnego samplowania, groove’u, swingu i kwantyzacji. Wszystko to z profesjonalnym i solidnym sekwencjonowaniem MIDI oraz aranżowaniem.

Akai-MPC-Studio

Imponujące kolekcje wtyczek

Zanurz się w kolekcji instrumentów MPC w postaci wtyczek, która zawiera 8 silników instrumentów wirtualnych z inspirującymi brzmieniami i teksturami. Nagrywaj, edytuj i miksuj perfekcyjny wokal za pomocą zestawu insertowych wtyczek wokalnych firmy AIR. Oprogramowanie MPC 2 może być również uruchomione jako wtyczka VST w dowolnym programie DAW, co otwiera całkiem nowy świat dźwiękowych możliwości!

Akai-MPCStudio

AKAI MPC Studio 2 w skrócie

  • Kompletny system MPC z osprzętem i oprogramowaniem MPC2 Desktop DAW dla komputerów Mac i PC,
  • 16 dynamicznych padów RGB MPC z aftertouch,
  • Przypisywalny pasek dotykowy dla dynamicznej ekspresji,
  • Kolorowy ekran LCD zapewniający dynamiczne informacje zwrotne,
  • Kultowy workflow MPC, w tym Quantize, Note Repeat i 16 Levels,
  • Oprogramowanie MPC 2 z pakietem efektów wokalnych, wtyczki instrumentalne MPC i ponad 100 wtyczek od AIR Music Tech.

MPC Studio 2 kosztuje tylko 1250 zł!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.akaipro.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Więcej publikacji o Akai Professional: https://uptone.pl/tag/akai-professional

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj