iPort – wygodne rozwiązanie dla muzyków korzystających z iPada

1

Na scenie czy w studiu muzycznym używacie iPada i do furii doprowadza Was ciągłe podłączanie sprzętu do ładowarki i odkładanie gdzie popadnie? Poznajcie iPort – rozwiązania, który pozwolą Wam na nowo cieszyć się pracą z Waszym przenośnym jabłuszkiem.

Wielu z nas korzysta z iPada podczas pracy chociażby w studio. Czasem szybciej jest kilka razy kliknąć w ekran tabletu i ustawić zdalnie wzmacniacz, czy włączyć dane ustawienie w jednej z tysięcy aplikacji sterującej sprzętem muzycznym.
Problem robi się wtedy, kiedy tablet nie stoi stabilnie, czy np. często się wyładowuje.
Wtedy z rozwiązaniem przychodzi właśnie iPort, czyli bezprzewodowe systemy do iPada przeznaczone do przechowywania, ładowania i ochrony iPada na stole, ścianie lub w pojeździe. A dla nas, muzyków, również na scenie, czy w studio.

Iport

Iport w codziennym życiu ????

Opublikowany przez IPort Wtorek, 17 marca 2020

W ofercie iPort znajdują się zestawy montażowe i ramki z możliwością postawienia i powieszenia iPada w dowolnej pozycji z możliwością indukcyjnego ładowania, przenośne obudowy zintegrowane z dedykowanymi bazami oraz z programowalnymi przyciskami, które zapewnią brak dostępu do wrażliwych aplikacji i konfiguracji tabletów.

Jak mówi producent, iPort może pomóc użytkownikom w przekształceniu tabletu w proste i funkcjonalne narzędzie biznesowe, kontroler domowy czy studyjny. Obecnie popularność tego typu rozwiązań nieustannie rośnie, ponieważ iPort na nowo definiuje, gdzie i jak można używać tabletów w domach i aplikacjach komercyjnych. Od rezydencji, pokoi hotelowych, biur korporacyjnych, jachtów i pojazdów flotowych, produkty iPort rozwiązują prawdziwe problemy i zwiększają użyteczność tabletów w biznesie i w domu każdego dnia.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.iportproducts.com/
Dystrybutor: https://www.essaudio.pl/

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj