Interfejsy PreSonus Studio USB-C już w Polsce!

0

Jak poinformowała firma Audiostacja, dystrybutor marki PreSonus, w polskich sklepach muzycznych już znajdziecie nowe interfejsy serii Studio USB-C! Co mają do zaoferowania i czy warto się nimi zainteresować?

Dwa najmniejsze modele serii USB-C trafiły właśnie na półki sklepowe. PreSonus Studio 24c i Studio 26c wyposażono m.in. w wysokowydajne, niskoszumowe, energooszczędne tranzystorowe preampy mikrofonowe XMAX-L.

Ponadto karty wyróżniają się wysoką jakością przetworników oraz głośnym i czysto brzmiącym wzmacniaczem słuchawkowym. Bardzo dobre parametry przetwarzania sygnału z dodanym nowym złączem USB-C sprawiają, że karty posłużą nam wiele lat! Z kartami otrzymuje się również PreSonus Studio One 4 Artist w polskiej wersji językowej.

Potężny, wyjątkowo łatwy w obsłudze program DAW, który ma w zestawie mnóstwo wysokiej jakości wtyczek, natychmiast konfiguruje się do współpracy z każdym interfejsem przy użyciu dołączonego szablonu i nie ma żadnych ograniczeń w zakresie liczby ścieżek czy instancji wtyczek!

Więcej o nowej serii pisaliśmy także w artykule: https://uptone.pl/studio/sprzet-studio/nowe-interfejsy-audio-presonus-studio-usb-c

Studio 24c jest doskonały do home recordingu, dla mobilnych muzyków, gitarzystów, podcasterów i transmisji na żywo. Jest zasilany z magistrali i ma dwa wejścia mikrofon/linia/instrument i dwa wyjścia liniowe z regulowanym bezpośrednim monitoringiem sygnału.

Sugerowana cena: 660 PLN


Interfejs Studio 26c jest przeznaczony dla DJ-ów, muzyków mobilnych i muzyków elektronicznych. Ma dwa wejścia mikrofon/linia/instrument, cztery wyjścia liniowe sprzężone stałoprądowo i jest zasilany z magistrali. Funkcja Cue Mix A/B umożliwia przełączanie się między dwoma miksami podczas monitorowania dźwięku na słuchawkach. To rozwiązanie wydaje się idealne dla DJ-ów i do tworzenia odsłuchu przez wykonawcę.

Sugerowana cena: 880 PLN

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here