Nowe interfejsy audio PreSonus Studio USB-C

0

Interfejsy audio PreSonus Studio USB, to bardzo popularne i praktyczne rozwiązania dla muzyków i producentów. Idąc z duchem czasu, producent postanowił rozszerzyć ich gamę o modele wyposażone w gniazdo USB-C!

W ofercie znajdzie się 5 modeli oznaczonych odpowiednio symbolami: PreSonus Studio 24c, 26c, 68c, 1810c oraz 1824c. Producent dołącza do nich kable USB-C na USB-C oraz USB-C na USB-A, aby były kompatybilne z praktycznie wszystkimi komputerami.

Poza dodaniem literki C w nazwie modelu, w stosunku do swoich starszych braci różni je nowa ciemna kolorystyka. Każdy z modeli oferuje różną ilość wejść i wyjść. Zaczynając od najprostszego, kompaktowego modelu Studio 24c dedykowanego rozwiązaniom typu homerocording, na rackowym modelu 1824c przeznaczonego już do znacznie rozbudowanych zadań.

Co równie ważne, każdy z nich będzie dostarczany z zaawansowanym programem DAW, Studio One 4, który dostępny jest także w wersji polskojęzycznej!

Dostępności w Polsce i cen w złotówkach jeszcze nie znamy, ale nie powinny znacząco odbiegać od cen sugerowanych w dolarach: Studio 24c 150$; Studio 26c 199$; Studio 68c 299$; Studio 1810c 400$; Studio 1824c 500$.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here