Interface audio RME Babyface Pro

0

Czasami warto przypomnieć o produktach, które swoją premierę miały już jakiś czas temu. Dziś wybraliśmy dla Was interface, którego zarówno parametry jak i wykonanie zasługują na bardzo wysokie noty. Jeśli zatem jeszcze nie poznaliście, to zapraszamy do krótkiej lektury o RME Babyface Pro.

Przede wszystkim, na poklask zasługuje wykonanie Babyface Pro. Wykonano go z jednego kawałka aluminium z przejrzystym ekranem wyświetlającym parametry, siłę sygnały oraz użyte łącze. Interface wyposażono w dwa, cyfrowo sterowane przedwzmacniacze Babyface Pro posiadające indywidualnie włączane zasilanie 48V. Układy preampów umożliwiają regulację wzmocnienia w zakresie 71 dB ze skokową zmianą o 3 dB i są wyposażone w tłumik poziomu sygnału sterowany przekaźnikiem. Dzięki temu urządzenie cechuje się wyjątkowo niskim poziomem szumów.

Babyface Pro to niezwykle wydajna konstrukcja – interfejs w zasadzie nigdy nie wymaga zewnętrznego zasilania, pracując z najwyższą stabilnością. Zasilanie czerpie jedynie z magistrali USB 3, oraz z większości portów USB 2, bez żadnej degradacji osiągów technicznych. Dzięki temu idealnie nadaje się do nagrywania w terenie. Wszechstronny zestaw funkcji uzupełniają optyczne wejście i wyjście TOSLINK, których można używać zarówno w roli portów ADAT z obsługą SMUX, jak i SPDIF dla sesji o jakości do 192 kHz.

Interface RME Babyface Pro to narzędzie pracy o bardzo wysokiej wydajności. I nawet jeśli nazywane jest urządzeniem mobilnym, nie oznacza to, że parametrami odbiega o swych większych i mniej poręcznych odpowiedników.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.babyface.rme-audio.de oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj