Fabfilter Volcano 3 – nowa wersja znakomitego pluginu

0
Fabfilter Volcano 3
Fabfilter Volcano 3

Volcano 3 to nowa, udoskonalona wersja bardzo udanej wtyczki Fabfilter, oferującej dużą wszechstronność dzięki różnym typom filtrów i szerokiemu zakresowi modulacji.

Oczywiście pierwszym, co rzuca się w oczy w nowej wersji Volcano, to odświeżony wygląd panelu obsługi podobny do tego, jaki wprowadzono niedawno w innej wtyczce Fabfilter Timeless 3. W kwestii funkcjonalności mamy szerszy wybór kształtu filtrów korekcji: dzwonkowy, półkowy, wąski notch, zaporowo-przepustowy. Dla każdego z nich regulować możemy nasycenie (Saturation), stopień zniekształcenia sygnału (Drive), poziom głośności, umiejscowienie w panoramie, a także wybrać pomiędzy przetwarzaniem stereo i mid/side – czy będzie więc to bezpośredni rywal przedstawionego niedawno korektora SplitEQ firmy Eventide?

Fabfilter Volcano 3 współpracuje z systemem macOS (10.12 lub nowszym, w tym Apple M1) i Windows (Vista lub nowszym) w formatach AU, VST, VST3 i AAX (32-bitowym i 64-bitowym). Wersję demonstracyjną i instrukcję obsługi w formacie PDF można pobrać ze strony internetowej producenta. Cena nowego pluginu Volcano 3 wynosi 109 EUR, a posiadacze dotychczasowych wersji otrzymają indywidualne oferty aktualizacji. Ponadto Volcano 3 można nabyć w pakiecie z innymi wtyczkami Fabfilter.

Więcej szczegółów: https://www.fabfilter.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj