Dwukanałowy preamp mikrofonowy HUM Audio RP-2

0
HUM-Audio-RP-2

Polska firma HUM Audio to producent nie tylko znakomitych i cenionych na całym świecie mikrofonów wstęgowych, ale także preampów mogących współpracować z mikrofonami innych producentów.

HUM Audio RP-2 to dwukanałowy przedwzmacniacz sygnału audio, wykonany według najwyższych standardów i plasujący się w klasie sprzętu „butikowego“. Symetryzowany transformatorowo, w pełni dyskretny układ klasy A, obejmujący wzmacniacze operacyjne Jensen JE990 zapewnia wzmocnienie do 60 dB i bardzo dynamiczny dźwięk z dużą ilością detali.

HUM-Audio-RP-2

Bardzo niski poziom szumów własnych sprawia, że ​​RP-2 szczególnie dobrze sprawdzi się z mikrofonami wstęgowymi, a zasilanie Phantom 48V pozwala na użycie także mikrofonów pojemnościowych. Oprócz wejść mikrofonowych XLR znajdziemy tu także wejścia liniowo/instrumentalne TRS o wysokiej impedancji.

Ciekawym rozwiązaniem jest wyposażenie preampu w zewnętrzny moduł zdalnego sterowania, dzięki czemu ​​RP-2 możemy umieścić blisko mikrofonów, skracając długość kabli pomiędzy nimi, a funkcjami przedwzmacniacza sterować wygodnie ze stanowiska kontrolnego.

HUM-Audio-RP-2

Na panelu „pilota“ (łączonego z preampem za pomocą kabla XLR) znajdziemy pokrętła poziomu wysterowania sygnału, przełączniki pad (-20dB), inwersji polaryzacji i filtra górnoprzepustowego (50Hz), a także funkcję Air (podbicie wysokich częstotliwości w stylu korektorów Pultec) oraz dekoder M/S.

Więcej szczegółów:
http://www.hum-audio.com

CZYTAJ TAKŻE:

HUM Audio RS-2: niezwykły, stereofoniczny mikrofon wstęgowy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj