Useful Arts – nowa amerykańska marka dostępna w Polsce!

0
Useful-Arts-Audio

Firma Sound Service została nowym, wyłącznym dystrybutorem sprzętu marki Useful Arts Audio w 18 krajach Europy: Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Estonii, Litwie, Łotwie, Słowenii, Rumunii, Bułgarii, Bośni, Serbii, Czarnogórze, Kosowie, Chorwacji i Macedonii, a także w Polsce.

Useful Arts to amerykański producent wysokiej klasy analogowego sprzętu audio przeznaczonego do studia i na scenę. Jego oferta obejmuje lampowe przedwzmacniacze mikrofonowe czy lampowe DI boxy na scenę i do studia – a wszystko według unikalnych, autorskich projektów.

Useful-Arts-Audio-Hornet

Nowością w katalogu Useful Arts jest ciekawy przedwzmacniacz mikrofonowy/DI box o nazwie Hornet. Ten wyjątkowy przedwzmacniacz mikrofonowy dodaje charakteru do każdego sygnału za pomocą pokrętła „Color Control“, co czyni go idealnym ulepszeniem dla każdego, kto nie jest zadowolony z brzmienia przedwzmacniaczy mikrofonowych swojego interfejsu audio czy konsolety mikserskiej. Hornet dostępny jest zarówno w przenośnej wersji pojedynczej, jak i w bardziej rozbudowanej poczwórnej wersji rackowej o nazwie Swarm.

Zachęcamy do zapoznania się z tymi oraz pozostałymi produktami Useful Arts, które już teraz dostępne są w Polsce dzięki dystrybucji Sound Service.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.usefulartsaudio.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj