Premiera! Moog przedstawia Etherwave Theremin!

1

Od ponad 60 lat Thereminy marki Moog Music rozbudzają wyobraźnię muzyków i słuchaczy na całym świecie. W ciągu dwóch ostatnich dekad Etherwave Standard i Etherwave Plus ustanowiły poprzeczkę dla tego typu instrumentów. Teraz najlepiej sprzedające się modele Thereminów w historii ukazują się w nowej odsłonie jako jeden model: Etherwave Theremin.

Thereminy od zawsze wymykały się wszelkim definicjom instrumentu muzycznego – bez ustników do dmuchania, bez klawiszy do naciśnięcia i bez strun do szarpania. A jednak jest to instrument muzyczny z grupy elektrofonów elektronicznych. „Gra się na nim” poprzez ruch ciała, jakby muzyka była przywoływana z eteru. Dzięki temu można na nim osiągać niespotykaną wcześniej ekspresję, opanowując to wyjątkowe połączenie między rękami, ciałem, otoczeniem i instrumentem. Zobaczcie najnowszy instrument w akcji!

Moog Etherwave Theremin oferuje dokładny pięciooktawowy zakres tonacji i zrównoważone odstępy między nutami. Ulepszono elektronikę analogową, która została wykorzystana do stworzenia Pobierz obrazki klasycznego obwodu Theremina Boba Mooga. Poprawiono też charakterystykę basu w dolnych rejestrach. Wyrafinowana obudowa wykonana jest z ręcznie wykańczanego drewna i ma dwie anteny z platerowanego mosiądzu, które można w łatwy sposób odłączyć.

Moog-Etherwave-Theremin_all

Do nowego instrumentu przygotowany jest także specjalny, dedykowany pokrowiec SR Etherwave Case. Obity jest wyściółką wokół półsztywnej skorupy wykonanej z tworzywa ABS z dopasowaną piankową tacką na anteny. Warstwa zewnętrzna jest wykonana z balistycznej Cordury odpornej na rozdarcia i otarcia i ma laminowane wodoodporne zamki. Regulowany pasek na ramię i wzmocniony uchwyt zapewniają wygodę podczas dojazdów na koncerty.

Instrument będzie dostępny w Polsce już w maju tego roku!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.moogmusic.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj