Mikrofon AKG C636 z nagrodą TEC Award 2018

0

Firma AKG ma powody do radości, otóż jeden z jej produktów, mikrofon pojemnościowy AKG C636 otrzymał nagrodę TEC Award 2018. Przypomnijmy ten wyjątkowy sprzęt!

O mikrofonie pisaliśmy już rok temu w artykule zatytułowanym AKG C636 – nowy pojemnościowy mikrofon wokalny

C636 jest mikrofonem nakierowanym na odbiorców scenicznych, zatem artystów dla których jakość wykonania utworu na żywo jest tożsama z realnym sukcesem komercyjnym.

Jak pisaliśmy w poprzednim newsie, AKG C636 jest następcą modelu C535 z systemem mocowania Double Shock Suspension odpowiadającym za absorbowanie wszelkich drgań podczas użytkowania. Wyposażono go również w trójwarstwowy filtr antypodmuchowy, gwarantujący brak sprzężeń zwrotnych, oraz eliminowanie wszelkich szumów związanych z trzymaniem mikrofonu czy emitowaniem głosek wybuchowych.

Co do parametrów technicznych, to AKG C636 pochwalić się może czułością 5.6 mV/Pa, przy jednoczesnym przenoszeniu 150 dB dynamiki i zniekształceniach THD 1% @1 kHz. Ponadto jego pasmo z pełnego zakresu akustycznego to 20 Hz – 20 kHz. Wyposażony jest również we wbudowany i załączany filtr dolnozaporowy 80 Hz o zboczu 12 dB/oktawę.

Więcej info:
Producent: www.akg.com
Dystrybutor: www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj