Czy Zoom R20 Multitrack Recorder będzie dostępny w Polsce?

0
Zoom R20 Multitrack Recorder
Zoom R20 Multitrack Recorder

Na japońskiej stronie firmy Zoom pojawił się nowy model przenośnego rejestratora wielościeżkowego o symbolu R20, ale w jej pozostałych wersjach językowych nie ma o nim nawet wzmianki…

Zoom R20 Multitrack Recorder oferuje możliwość rejestracji do 16 ścieżek audio – z czego maksymalnie 8 jednocześnie – z użyciem 2 wejść mikrofonowo-instrumentalnych XLR/jack oraz 6 wejść XLR, z których 4 ostatnie wyposażono w zasilanie phantom 48 V dla mikrofonów pojemnościowych.

Wzmocnienie sygnału wejściowego oraz proporcje ścieżek ustawimy tradycyjnymi, fizycznymi elementami sterującymi: potencjometrami i tłumikami. Większość pozostałych działań odbywa się za pośrednictwem kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 4,3“.

Zoom R20 Multitrack Recorder
Zoom R20 Multitrack Recorder

Za najważniejszą funkcję, oprócz wbudowanych efektów, symulacji wzmacniaczy gitarowych i basowych, loopów perkusyjnych oraz brzmień syntezatorowych, jest pokładowy edytor, pozwalający na obróbkę sesji w sposób, jaki znamy z komputerowych programów DAW – oznacza to, że Zoom R20 nie potrzebuje komputera, aby dostarczyć w pełni przygotowane i całkiem porządnie zmiksowane nagranie!

Zoom R20 Multitrack Recorder

R20 akceptuje karty pamięci SDXC o pojemności do 1 TB, ale możemy go także użyć w połączeniu z komputerem jako wielokanałowy interfejs (8 wejść i 4 wyjścia) podłączany przez USB-C. Można do niego również podłączyć opcjonalny moduł Bluetooth w celu bezprzewodowej kontroli za pomocą aplikacji mobilnej R20 Control.

Na razie brak informacji o cenie oraz dostępności tego modelu poza Japonią, ale mamy przeczucie, że wkrótce się to zmieni…

Więcej szczegółów:
Producent: www.zoom-na.com
Dystrybutor: www.sound-service.eu

Więcej newsów ZOOM: TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj