CKMOVA MST3 – mobilny i niedrogi zestaw dla vlogerów!

0
CKMOVA-MST3---mobilny-i-niedrogi-zestaw-dla-vlogerow

Jeśli jesteś vlogerem i planujesz używać telefonu przy rejestrowaniu dźwięku z niewielkiej odległości lub w stylu selfie, świetnym i niedrogim rozwiązaniem może okazać się zestaw CKMOVA MST3.

CKMOVA MST3 to bardzo przydatne i do tego niedrogie rozwiązanie dla vlogerów, które pozwoli Wam podnieść jakość nagrań realizowanych przy pomocy smartfona.

Głównym elementem zestawu jest mikrofon kierunkowy CKMOVA VCM5, który skupia się na źródle dźwięku i eliminuje zakłócenia z otoczenia. Sprawdzi się także świetnie z aparatami fotograficznymi. Co równie ważne, nie wymaga on dodatkowego źródła zasilania, a do podłączenia służy złącze mini Jack 3,5 mm.

ckmova-vcm5
CKMOVA VCM5

Obok niego znajduje się także drugie złącze mini Jack 3,5 mm pozwalające na odsłuch w czasie rzeczywistym (bez opóźnienia) nagrywanego dźwięku. Mikrofon jest również wyposażony w osłonę przeciwwietrzną, która redukuje niepożądane dźwięki wiatru, zapewniając jeszcze lepszą jakość audio.

CKMOVA-GT1

W skład zestawu CKMOVA MST3 wchodzi także statyw CKMOVA GT1, który może pełnić funkcję zarówno tradycyjnego tripoda, jak i selfiesticka o długości do 90 cm! Oznacza to, że masz pełną swobodę w kwestii tworzenia ujęć. Skorzystaj z tripodu, aby uzyskać stabilne ujęcia lub przekształć go w selfiesticka, by nagrywać siebie. Statyw ten bez problemu dostosuje się do Twoich potrzeb.

CKMOVA-MST3

Ostatnim elementem w zestawie jest 9-diodowa lampka LED, która pomoże Wam podczas nagrań w słabym oświetleniu. Mocowana na smartfonie za pomocą klipsa, pozwoli doświetlić waszą twarz nawet w ciemnych pomieszczeniach, gwarantując, że nagrania będą bardziej szczegółowe i wyraziste. Wbudowana w lampkę bateria pozwala na działanie do 20 godzin na jednym ładowaniu, a gdy się rozładuje, naładujesz ją przez port microUSB.

Sugerowana cena za zestaw: 399 PLN

CKMOVA-MST3

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ckmova.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj