Centrum dowodzenia z AKAI MPC Live

0

…bo jak inaczej nazwać szalenie zorganizowane, profesjonalne i w pełni autonomiczne narzędzie pracy w studio i na scenie jak nie centrum dowodzenia? Poznajcie AKAI MPC LIVE!

AKAI ma absolutną rację reklamując swój produkt jako spojrzenie w przyszłość, w zupełnie inne strony aniżeli dotychczasowe centra tworzenia muzyki.
Centrum może być tylko jedno, a AKAI MPC LIVE pretenduje do miana najbardziej innowacyjnego produktu tego segmentu.

MPC LIVE to mobilne i tak jak napisałem wcześniej, w pełni autonomiczne centrum produkcyjne. Może być zasilane akumulatorowo bądź za pośrednictwem sieci elektrycznej.
AKAI stworzyło produkt tak przejrzysty i prosty w obsłudze, że pewnie dziecko w przedszkolu potrafiłoby je z powodzeniem obsłużyć.
Firma rozpieszcza swoich klientów kompleksowo. Do zakupionego sprzętu otrzymujemy również dedykowany soft w postaci AKAI 2.0 Software. To zaawansowane narzędzie pracy pozwala na miłą i łatwą pracę w studio, tak z audio jak i midi.

AKAI MPC LIVE działa w zasadzie w pełni dotykowo. Niewiele w nim wymagających siły przycisków czy pokręteł. Wszystko robimy na zasadzie delikatnego dotyku. Oczywiście pomijając 16 dynamicznych czułych na docisk padów RGB.

Więcej jednak przeczytacie na stronie producenta www.akaipro.com
Szeroki opis produktu w języku polskim znajdziecie również na stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj