Avantone Pro w dystrybucji firmy Audiostacja

0

W ofercie firmy Avantone Pro znajduje się pokaźna ilość sprzętu dedykowanego profesjonalnym muzykom. Począwszy od mikrofonów, przez wzmacniacze, a na słuchawkach kończąc, produkty marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Co ważne, Avantone Pro to również konkurencyjna cena.

Wyłączny dystrybutor Avantone Pro w Polsce, firma Audiostacja, jest przekonany, że produkty marki dorównują lub nawet przewyższają wydajnością oraz parametrami znacznie droższy sprzęt. Za przykład podaje tu mikrofony serii C porównując je do studyjnych mikrofonów FET. Różnica dzieląca Avantone Pro od innych producentów profesjonalnego sprzętu leży w cenie, która najczęściej stanowi ułamek kwoty produktów innych marek.

Zestaw mikrofonów perkusyjnych – Avantone CDMK-7

Kolejnym przykładem przytaczanym przez Audiostację są monitory MixCube, pierwotnie inspirowane monitorami 5C Sound Cube sprzed kilku dekad, które to stały się studyjnym standardem, uzyskując ponadprzeciętne wyniki sprzedaży.
Za sukcesem monitorów MixCube stoją modyfikacje brzmienia w stosunku do oryginałów. Zmiany te pozwoliły uzyskać gładką, dużo bardziej przejrzystą górną część pasma z rozszerzonym basem, a jednocześnie zachować oryginalny charakter pierwowzoru.

Mikrofon lampowy – Avantone BV-1

Wszystkie mikrofony, monitory czy też wzmacniacze Avantone Pro powstają z wielką dbałością o każdy szczegół.
Ich podzespoły wyprodukowane zostały, a następnie dobrane w taki sposób, by sprzęt charakteryzował się solidną konstrukcją i przede wszystkim niezawodnością.
Tu przykładem mogą być niewielkie mikrofony instrumentalne z parą obrabianych maszynowo wpustów w korpusie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, mikrofon doskonale trzyma się w uchwycie antywstrząsowym. Natomiast w obudowie kapsuły nie znajdziesz żadnego plastiku, który można złamać.

Jeśli jesteście zainteresowani produktami marki Avantone Pro, zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą wyłącznego dystrybutora w Polsce, firmy Audiostacja: https://audiostacja.pl

Więcej szczegółów o produktach marki Avantone Pro również na stronie producenta: 
http://www.avantonepro.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here