Audiotech z programem wsparcia dla szkół. Do wygrania zestawy Focusrite Scarlett

0

Polski dystrybutor sprzętu muzycznego marki Focusrite, firma Audiotech, ogłosiła właśnie program wsparcia dla edukacji muzycznej w całej Polsce. Jedynym warunkiem udziału w programie jest zgłoszenie szkoły przez stronę dystrybutora. Dzięki inicjatywie, jedna z placówek zdobędzie pokaźny zestaw studyjny z serii Scarlett.

Program wsparcia ma na celu wyposażenie pracowni muzycznej, jednej z polskich placówek edukacyjnych, w interfejsy Focusrite z serii Scarlett.

W zależności od zastosowania w programie do wyboru są 3 rodzaje zestawów:

  • Basic working stations – 10 interfejsów Scarlett 2i2, na 10 stanowisk produkcyjnych.
  • Producer multi-track working stations – 2 zestawy do nagrań wielośladowych, składające się z interfejsu Scarlett 18i8 oraz rozszerzenia Scarlett Octopre.
  • Producer multi-track advanced working station – 1 zestaw do nagrań wielośladowych oraz wielośladowego wypuszczania dźwięku na zewnątrz. Zestaw składa się z interfejsu Scarlett 18i20 i Scarlett Octopre Dynamic.

Wnioski rozpatrzy specjalna komisja w składzie Artur Zaremba (Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku), Adam Milwiw-Baron (Szkoła Muzyki Nowoczesnej), Tomasz Wróblewski (Estrada i Studio).

Wnioski należy składać za pomocą specjalnego formularza do 31 grudnia 2018 pod adresem:
www.audiotechpro.pl/program-wsparcia-dla-edukacji-muzycznej
Rozstrzygnięcie wniosków zostanie opublikowane na stronie Audiotech 10 stycznia 2019.


Więcej szczegółów o sprzęcie:
Producent: www.focusrite.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here