Arturia Synclavier V – Legendarny syntezator nareszcie w wersji cyfrowej!

0

Instrument przełomowy, którego bogate i potężne brzmienie wciąż jest w czołówce najlepszych syntezatorów świata.

Arturia Synclavier V jest połączeniem syntezy addytywnej z FM. Program nie korzysta z samplingu i wszystko jest w pełni cyfrowo przeliczane. Algorytmy pozwalają na tworzenie niezwykłych barw, które nie mogły by powstać w żaden inny sposób. Za jego pomocą możemy z powodzeniem tworzyć rozbudowane pady, przenikliwe leady, klawisze, efekty specjalne, dzwonki i wiele innych. Niezwykle głębokie brzmienie tego syntezatora wzbogaciło wiele ścieżek dźwiękowych do filmów z lat 70/80 oraz współtworzyło przeboje muzyki popularnej. Synclavier V to elitarny wirtualny sprzęt.

Ten Rolls Royce syntezatorów dostępny jest w wersji cyfrowej za przystępną cenę. Na pewno przyciągnie tych, którzy marzyli aby pobawić się tym cudeńkiem, a nie mogli, bo nie było ich na to stać.

Wśród artystów, którzy korzystali z tego urządzenia znajdują się The Cure, New Order, George Duke, Pat Metheny, Sting, Stevie Wonder, Paul Simon, Foreigner, Michael Jackson, Kraftwerk, Depeche Mode, Genesis, Kim Wilde, The Cars, Soft Cell, Geoff Downes, Frank Zappa, Alan Silvestri.

Więcej informacji o Synclavier V na stronie Arturia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here