Aplikacja muzyczna Dexibell XMURE iOS najlepsza w 2018!

0

Dexibell XMURE iOS Keyboard Arranger to muzyczna aplikacja, która walczy o uznanie na rynku już od kilku lat. Jak widać z powodzeniem! W tym roku została wybrana najlepszą aplikacją muzyczną 33. edycji konkursu – Music & Sound Awards podczas NAMM Show 2019!

Przyznamy szczerze, że mamy z nią do czynienia po raz pierwszy. Od razu zainstalowaliśmy ją na naszych iphone’ach, bo należy zaznaczyć, że jest ona dostępna póki co tylko na urządzenia z system iOS czyli, iPhone lub iPad i zaczęliśmy zabawę. Jak każda nowa rzecz, również ta wymaga poświęcenia trochę czasu i nauczenia się obsługi, ale jej możliwości wydają się być całkiem spore.

Do czego i dla kogo?

Przede wszystkim dla muzyków, klawiszowców, grających na żywo. Dexibell XMURE iOS Keyboard Arranger to aplikacja, dzięki której możemy mieć doskonały akompaniament do granej przez nas na żywo muzyki.

Jak informuje producent, XMURE nie korzysta ze standardowych metod generowania dźwięku, wirtualnych instrumentów czy standardowych plików MIDI. Dzięki opatentowanej, najnowocześniejszej technologii – Harmony Poly-Fragmentor ©, pierwszemu algorytmowi na świecie, który może modyfikować ścieżki audio w czasie rzeczywistym, brzmienie akompaniamentu jest niezwykle naturalne.

XMURE współpracuje nie tylko z Dexibell VIVO. Można także odtwarzać muzykę bezpośrednio z ekranu iPada / iPhone’a za pomocą dotyku lub za pomocą dowolnego instrumentu podłączonego przez gniazdo USB lub audio.

Każdy akompaniament został skrupulatnie wyprodukowany w studio i zawiera 4 wariacje. Następnie podlega obróbce przez technologię HPF w celu uzyskania niezrównanej i unikalnej jakości dźwięku.

Biblioteka jest systematycznie rozszerzana o nowe dodatki, aby zaspokoić każde gusta i dostosowywać na bieżąco możliwości muzyczne aplikacji do najnowszych trendów muzycznych.

Więcej szczegółów:
Producent: http://xmure.net
Dystrybutor: http://soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here