Nagłośnienie dB Technologies VIO napędzało 69. Festiwal Sanremo 2019!

0

Systemy nagłośnieniowe dB Technologies VIO po raz drugi odpowiadały za dźwięk, podczas 69. Festiwalu Piosenki Włoskiej San Remo 2019. Kto jak kto, ale Włosi na muzyce się znają, a jakość brzmienia jest dla nich bardzo ważna!

Telewizja RAI, po bardzo dobrych doświadczeniach z dB Technologies podczas ubiegłorocznej edycji festiwalu, mając na celu zapewnienie najwyższej jakości dźwięku jednego z najbardziej wyczekiwanych i popularnych wydarzeń w historii włoskiej telewizji, również w tym roku wybrała system VIO.

Festiwal odbył się na początku lutego 2019 r. w słynnym teatrze Ariston w Sanremo, który jest gospodarzem najważniejszych wydarzeń krajowych i międzynarodowych. Do nagłośnienia imprezy wybrano VIO L210 i subwoofery VIO 118.

Niezwykła wszechstronność VIO L210, za którą system jest bardzo doceniany, w połączeniu z mocą i jakością dźwięku, gwarantuje doskonałą akustyczną wydajność.

Konfiguracja systemu pokazuje złożoną kompozycję, która uwzględnia szczególne cechy architektoniczne obiektu, w tym balkony i korytarze oraz główne wejście – równie ważne, ponieważ tutaj znajduje się czerwony dywan przeznaczony dla VIP-ów, mediów i fanów.

W tym roku zastosowano poniższą konfigurację systemu:

  • System główny:16 VIO L210 (po 8 na stronę)
  • Balkon:16 VIO L210 (po 8 na stronę)
  • Delay:4 VIO L210 (po 2 na stronę)
  • Centerfill balkon:2 VIO L210
  • Centerfill systemu głównego:3 VIO L210

Niskie częstotliwości wspierają subwoofery VIO S118 w poniższej konfiguracji:

  • System główny lewo/prawo: 6 VIO S118 (3+3) w konfiguracji kardioidalnej
  • Balkon:2 VIO S118 (1+1)

System VIO w tej samej konfiguracji będzie wykorzystany także dla SANREMO YOUNG, programu telewizyjnego poświęconego najmłodszym talentom. Program z Teatru Ariston będzie nadawany w każdy piątek przez pięć kolejnych tygodni.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.dbtechnologies.com
Dystrybutor: http://soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here