Antares Auto-Tune SoundSoap powraca w nowej wersji

206
Antares Auto-Tune SoundSoap

Firma Antares, której flagowym produktem jest popularny efekt Auto-Tune, wydała właśnie nową wersję Auto-Tune SoundSoap – narzędzia do czyszczenia i poprawiania jakości dźwięku, wprowadzonego na rynek po raz pierwszy w roku 2002.

Zadaniem Antares Auto-Tune SoundSoap jest odzyskiwanie nagrań dźwiękowych „zanieczyszczonych“ różnymi artefaktami, zakłóceniami czy zniekształceniami.

Dostępne w nim moduły obejmują De-rumble, który usuwa nadmiar dudniących, niskich częstotliwości; De-click usuwający kliknięcia, trzaski i zniekształcenia wynikające z przesterowania sygnału; nowy De-esser do okiełznania syczących spółgłosek; dwie odmiany De-noise – jedną do wokalu i mowy, a drugą spektralną; a także Enhancer do nadania końcowego blasku.

Antares-Auto-Tune-SoundSoap-Macbook-Pro

Podczas gdy tego typu narzędzia są zazwyczaj skomplikowane i trudne w obsłudze, Auto-Tune SoundSoap oferuje bardziej intuicyjny sposób działania, aby każdy, nie tylko wysoce wykwalifikowany specjalista, potrafił zrobić z niego użytek.

Auto-Tune SoundSoap, dostępny jest w subskrypcji Auto-Tune Unlimited, która kosztuje 25 USD miesięcznie lub 175 USD rocznie i obejmuje także inne produkty firmy Antares.

Więcej szczegółów: https://www.antarestech.com