50 lat firmy Roland na 400 stronach w twardej oprawie

0
Inspire-The-Music--50-Years-of-Roland-History

Dla uczczenia półwiecza istnienia firmy Roland nakładem wydawnictwa Bjooks ukazała się książka zatytułowana „Inspire The Music: 50 Years of Roland History“.

Na 400 stronach tego bogato ilustrowanego albumu poznamy nie tylko historię marki Roland oraz wpływu jej produktów na współczesną muzykę rozrywkową; przeczytamy też ponad 70 wywiadów z użytkownikami i twórcami tego sprzętu!

Inspire-The-Music--50-Years-of-Roland-History_1

Spektakularny zbiór faktów i ciekawostek: unikalne, przełomowe i kultowe instrumenty, rozpoznawalne brzmienia, wielkie przeboje i wielcy artyści, ale też nie do końca udane eksperymenty i rynkowe klapy, na gruzach których firma Roland niestrudzenie buduje swój sukces – wszystko to znajdziemy w książce poświęconej 50-letniej historii jednej z najbardziej uznanych i wpływowych marek sprzętu muzycznego na świecie.

Inspire The Music: 50 Years of Roland History

Książka „Inspire The Music: 50 Years of Roland History“ ma być dostępna latem tego roku w cenie około 55 GBP (podobnej dotychczasowym tytułom od wydawnictwa Bjooks, takim jak Synth Gems, Patch & Tweak czy Pedal Crush). Dla twórców i fanów muzyki elektronicznej oraz współczesnej muzyki rozrywkowej w ogóle to pozycja obowiązkowa!

Więcej szczegółów:
Bjooks – https://bjooks.com
Roland – https://www.roland.com/pl

CZYTAJ TAKŻE:

Roland świętuje swoje 50-lecie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj