AKG Lyra z kolejnym bardzo rzetelnym i drobiazgowym testem

0

Wiele magazynów muzycznych, a także youtuberów interesuje się nowym mikrofonem AKG Lyra. Wydawać by się mogło, że rynek jest już przepełniony pojemnościowymi wielokierunkowymi konstrukcjami typu desktop. Czym zatem kusi tytułowy model? Za jego szczegółowe sprawdzenie wziął się znany i ceniony youtuber, twórca kanału Podcastage!

To nie będzie jeden z tych testów, gdzie prowadzący wychwala produkt przez 5 minut mówiąc w teorii co on może Wam zaoferować. Zdecydowanie nie! Przyznamy szczerze, że to jeden z najbardziej rzetelnych testów jakie udało nam się obejrzeć ostatnimi czasy i przy okazji naszych kolejnych postaramy się wziąć przykład także z tego 🙂

Zanim zaprosimy Was do obejrzenia poniższego materiału przypomnijmy w kilku zdaniach czym jest nowy mikrofon AKG Lyra…

AKG Lyra to mikrofon USB wyposażony nie w jedną ale w cztery pojemnościowe kapsuły! Na pokładzie znajdziemy także wyjście słuchawkowe oraz 4 tryby nagrywania do wyboru. Producent dołącza też w zestawie oprogramowanie do produkcji muzyki Ableton Live 10 Lite. Miły gest.

AKG Lyra to konstrukcja przeznaczona przede wszystkim do rejestracji, streamingu profesjonalnych podcastów na żywo, do nagrań muzyki, instrumentów i wokali, wideokonferencji czy po prostu na YouTube. Wydawać by się mogło, że generalnie nie wyróżnia się z pozoru niczym specjalnym od konkurencji. Oczywiście na uwagę zasługuje jego ciekawy design i multi-funkcjonlaność. Jednak jak usłyszycie w poniższym teście, mikrofon ten wyróżnia się na tle konkurencji bardzo dobrą jakością i szczegółowością dźwięku, czyli tym co w mikrofonie najważniejsze.

Więcej publikacji na jego temat znajdziecie także TUTAJ: https://uptone.pl/akg-lyra

Zatem zapraszamy do słuchania i oglądania:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.akg.com/lyra
Dystrybutor: http://essaudio.pl/akg-lyra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj