5 powodów dla których potrzebujesz Roland GO: MIXER

0

Mały, poręczny i łatwy w użyciu – to trzy słowa, które najlepiej opisują Roland GO: MIXER. To niewielkich wymiarów urządzenie to świetne rozwiązanie dla twórców treści internetowych, podcasterów, live-streamerów a nawet muzyków – przekonacie się o tym zapoznając się z najnowszym artykułem przygotowanym przez producenta.

Choć nie jest to sprzęt nowy, Roland GO: MIXER wciąż wzbudza całą gamę pozytywnych emocji. Jak czytamy na oficjalnej stronie producenta, to niewielkie urządzenie to łatwy i fajny sposób na nagrywanie i transmisje na żywo. Zapewnia krystalicznie czysty dźwięk, o jakim smartfon może tylko pomarzyć, a dzięki funkcji plug and play pozwala nagrywać wysokiej jakości dźwięk z wielu źródeł bezpośrednio do telefonu.

O Roland GO: MIXER pisaliśmy już wielokrotnie, a wszystkie nasze publikacje znajdziecie pod tagiem https://uptone.pl/tag/roland-go-mixer/.

Roland GO: MIXER – czy nagrywanie ze smartfonem może być prostsze?

Niedawno Roland przygotował ciekawy poradnik dla producentów, pozwalający jeszcze lepiej wykorzystać GO: MIXER. Znajdziecie w nim opis aż 5 powodów, które sprawią, że Wasze nagrania zyskają sporą dawkę profesjonalnego dźwięku:

  1. Nagrania na Social Media na wyższym poziomie!
  2. Nagrywanie utworu w locie
  3. Śpiewanie do swoich ulubionych melodii
  4. Livestreamowanie występów, prób itd.
  5. Nowa jakość prowadzenia podcastów

Brzmi kusząco, prawda? Wszystkie szczegóły i możliwości urządzenia znajdziecie w artykule, do którego serdecznie Was zapraszamy!

5 Reasons Why You Need a GO:MIXER

Więcej szczegółów:
Producent: www.pl.rolandeasteurope.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here