“Get It Started” – nowa seria livestreamów z Daru Jonesem i PDP

0

Pacific Drums and Percussion (PDP) rozpoczyna zupełnie nowy cykl programów na żywo o nazwie „Get It Started” z udziałem perkusisty i zdobywcy nagrody Grammy, Daru Jonesem. Cykl obejmie szeroki wachlarz tematów, w tym te dotyczące nagrywania, wykonywania utworów oraz osobistych doświadczeń scenicznych gospodarza.

„Get It Started” PDP to program skierowany do perkusistów, którzy chcą przenieść swoją karierę muzyczną na wyższy poziom. Transmisje na żywo obejmować będą szeroki zakres tematów, a Jones i jego goście podzielą się swoimi spostrzeżeniami, osobistymi doświadczeniami i wieloletnią wiedzą w zakresie gry na perkusji, nagrywania itd. Muzyk odpowie również na indywidualne pytania, aby pomóc perkusistom doskonalić ich umiejętności w zakresie zestawu i nie tylko.

Dwukrotny zdobywca nagrody Grammy, Daru Jones, od wielu lat związany jest z markami PDP & DW Drums. Artysta jest jednym z najbardziej szanowanych perkusistów swojego pokolenia. Koncertował i nagrywał z takimi sławami, jak Jack White, Pete Rock, Gloria Gaynor, Pee Wee Ellis, Queen Latifah i wielu innych. Od ponad dekady jest „perkusistą” na scenie hip-hopowej, a także poszukiwanym producentem i właścicielem butikowej wytwórni, rozwijając talent i wydając muzykę za pośrednictwem swojego wydawnictwa RUSIC Records.

O nowej serii Daru mówi:

„Mamy nadzieję, że pomożemy zachęcić obecne i następne pokolenie do poszukiwań swojego wewnętrznego muzycznego ja – do szukania sposobów na bycie autentycznym. Jestem bardzo podekscytowany spotkaniem z wami wszystkimi, bo mamy szansę wypełnić lukę w tej dziedzinie edukacji. Wraz z niektórymi z naszych legendarnych i doświadczonych gości pokażemy Wam, czym jest prawdziwy groove.”

Aby wziąć udział w dyskusji NA ŻYWO, obserwuj kanały PDP na Facebooku oraz DW na YouTube i Facebooku o godzinie 12 czasu pacyficznego (PST) w drugi poniedziałek miesiąca.

Pełny harmonogram wszystkich odcinków (w tym archiwalne) znajdziecie na stronie Drum Network. Nadchodzące odcinki obejmują:

  • 14 września – Odcinek 1: Jak… stworzyć własny dźwięk?
  • 12 października – Odcinek 2: Jak poprawić grę w mediach społecznościowych?
  • 9 listopada – Odcinek 3: Jak… zdobyć odpowiedni sprzęt?
  • 14 grudnia – Odcinek 4: Jak… ubiegać się o endorsement?

Więcej szczegółów
Producent: http://www.pacificdrums.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here