PreSonus Studio One 4 – premiera najnowszej wersji popularnego narzędzia do produkcji i miksu muzyki!

0

PreSonus zaprezentował najnowszą odsłonę popularnego programu DAW, czyli rozbudowanego narzędzia do produkcji i miksu muzyki! Poznajcie Studio One 4!

DAW Studio One 4 płynnie łączy sprawdzony model studia nagraniowego z nowoczesnym i skoncentrowanym na rytmie procesem produkcji muzycznej.

W poniższych materiałach video znajdziecie sporo, dobrze zobrazowanych informacji, które z pewnością ułatwią Wam pracę:

Najciekawsze z nowych funkcje to:

  • Harmoniczna edycja MIDI umożliwiająca ścieżkom instrumentalnym i audio dynamiczne śledzenie progresji akordów.
  • Niesamowite instrumenty wirtualne Impact XT i SampleOne XT do tworzenia potężnych kompozycji bazujących na bitach lub loopach, samplingu live i solidnej edycji sampli.
  • Patterny pozwalające na intuicyjne komponowanie perkusji i melodii przy pomocy znajomego interfejsu graficznego przypominającego automat perkusyjny/sekwencer.
  • Import danych utworu do łatwej wymiany utworów i sesji z innymi aplikacjami, np. Pro Tools, Logic, Nuendo, Final Cut Pro, Premiere i inne.
  • Console Shaper, pierwszy Mix Engine FX symulujący brzmienie konsolety analogowej z kontrolą nasycenia, szumu, a nawet prawdziwych przesłuchów międzykanałowych.
  • Zintegrowane usługi w chmurze (Cloud Services), w tym PreSonus Shop, PreSonus Exchange i dwukierunkowa integracja z SoundCloud.

To oczywiście nie wszystko!

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie:
Producent: www.presonus.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here