Zoom Polska zaprasza na “ŚwiatłoSiła Festiwal Foto-Video” w gdańskim ECS!

0
Festiwal-SwiatloSila_Zoom-Recorders

W dniach 6-7 września 2023 w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, odbędzie się 2. Edycja Festiwalu ŚwiatłoSiła, poświęcona branży Foto-Video. Oczywiście na równi z obrazem idzie dźwięk, więc nie może zabraknąć także i tych akcentów, a jednym z nich będzie strefa marki Zoom Polska z szeroką gamą rejestratorów audio i video.

Zapraszamy Was na stocznię do Europejskiego Centrum Solidarności, do najbardziej fotogenicznego miejsca w Gdańsku! Aby celebrować światło i wolność. Aby chłonąć inspiracje, bawić się i poszerzać horyzonty! Poczuć moc historii i stworzyć coś nowego – wspólnie z miłośnikami fotografii i filmu z całej Polski. Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

W ramach wydarzenia przewidziane jest wiele warsztatów, prelekcji, spotkań z ciekawymi osobistościami, a także strefy testowe, gdzie będziecie mogli zapoznać się z dedykowanym sprzętem i nowinkami technologicznymi.

Do swojej specjalnej strefy oznaczonej numerem 55 zaprasza także firma ZOOM, japoński producent profesjonalnego sprzętu proaudio, w tym także cenionych na całym świecie rejestratorów zarówno audio jak i video.

ZOOM-ZSG-1

Co równie ważne, udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny, wystarczy się zarejestrować na dedykowanej stronie: TUTAJ.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.zoom-europe.com/pl
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj