Sprawdź mikrofony RODE podczas Festiwalu ŚwiatłoSiła w Gdańsku!

0

Już od jutra, w ramach Festiwalu ŚwiatłoSiła 2023 organizowanego w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, będzie czekała na Was specjalna strefa australijskiej firmy RODE Microphones, w której możecie się zapoznać z szeroką ofertą mikrofonów i akcesoriów dedykowanych zarówno do pracy w studiu jak i w terenie. Zapraszamy!

Zapraszamy Was na stocznię do Europejskiego Centrum Solidarności, do najbardziej fotogenicznego miejsca w Gdańsku! Aby celebrować światło i wolność. Aby chłonąć inspiracje, bawić się i poszerzać horyzonty! Poczuć moc historii i stworzyć coś nowego – wspólnie z miłośnikami fotografii i filmu z całej Polski. Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

W ramach wydarzenia przewidziane jest wiele warsztatów, prelekcji, spotkań z ciekawymi osobistościami, a także strefy testowe, gdzie będziecie mogli zapoznać się z dedykowanym sprzętem i nowinkami technologicznymi.

Wśród wystawców pojawi się także znana i ceniona australijska firma RODE Microphones, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości mikrofonów i akcesoriów audio, które są szeroko wykorzystywane w dziedzinie profesjonalnego nagrywania dźwięku, podcastingu, produkcji filmowej i innych zastosowań.

rode-videomic-go-II

Co równie ważne, udział w imprezie jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować na dedykowanej stronie: TUTAJ.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rode.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj