Wielki finał Circuit Battle 2017 w łódzkiej Wytwórni!

0

Przed nami finał drugiej edycji Circuit Battle 2017! Już 28 października w łódzkim klubie Wytwórnia odbędzie się pojedynek 7 finalistów, którzy zawalczą o całkiem zacne nagrody.

Na finałowej scenie zawalczy siódemka szczęśliwców: Jacek Czarkowski, Bartłomiej Adel Vent, Anton Skvartsou, Mateusz Czechowicz, Wojtek Blachowiak, Piotr Karczmarek i Julian Kamecki. Nagrodą główną będzie nowiutki i piękniutki Circuit Mono Station. Nagroda za miejsce II to Interfejs Focusrite Scarlett 6i6 2Gen, a za miejsce III: Klawiatura Novation Launchkey Mini Mk2. Tak więc jest o co powalczyć!


Jeśli chcecie uczestniczyć w tej imprezie to uderzajcie do łódzkiej Wytwórni w najbliższą sobotą 28 października. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia www.facebook.com/events/


Przypomnijmy, że Circuit Battle to konkurs w formie bitwy dla producentów muzycznych grających w formie live actu z użyciem instrumentu Novation Circuit. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w ramach festiwalu Soundedit w Łodzi 28 października 2016 roku. Każdy z uczestników miał szanse zaprezentować swoją twórczość przez 5 do 10 minut na Circuicie + hardwarze bez użycia komputera.

Opiekunem imprezy i sponsorem nagród jest firma www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here