Warsztaty z produkcji muzycznej z Krisem Górskim! [12-15/01/2023]

325
Warsztaty-z-produkcji-muzycznej-w-Audioplanet

Jesteś instrumentalistą, wokalistą, producentem muzycznym lub realizatorem nagrań? W takim razie te warsztaty są dla Ciebie! W imieniu Krisa Górskiego, firmy Audiostacja i Universal Audio zapraszamy Was na 4-dniowe warsztaty z produkcji muzycznej do studia Audioplanet położonego w malowniczej, kaszubskiej miejscowości Łąkie!

Warsztaty oparte są na autorskiej metodzie Krisa Górskiego, sprawdzonej przez ostatnie 25 lat prowadzenia warsztatów z zakresu realizacji nagrań i produkcji muzycznej.

Gdzie i kiedy?

Wszystkie szczegóły dostępne na stronie:
https://audiostacja.pl/zapraszamy-na-warsztaty-z-produkcji-muzycznej

PODSTAWOWE ZAŁOŻENIA

  1. Praca na własnym materiale muzycznym, wstępnie przygotowanym wcześniej lub powstającym na bieżąco w trakcie warsztatów – aby każdy z uczestników działał w obrębie takiego nurtu muzycznego, z którym ma do czynienia na co dzień.
  2. Praca we własnym tempie, wspierana przez indywidualne konsultacje z prowadzącym. Na początku warsztatów określamy potrzeby uczestników i obszary, nad którymi chcielibyśmy popracować, i na nich się skupiamy w kolejnych dniach.
  3. Problemy rozwiązujemy w miarę ich powstawania, a odpowiednie rozwiązania aplikujemy na bieżąco, co zapewnia lepsze przyswojenie zagadnień oraz obycie się z nimi w praktyce.
  4. Praca w grupach dwuosobowych – pozwala to na wzajemne wspieranie się w rozwoju, sprawdzanie naszych zdolności pracy z innymi osobami w relacji muzyk-realizator, a także szybsze radzenie sobie z nowymi wyzwaniami.
  5. Współpraca grupowa – korzystamy z indywidualnych talentów każdego z uczestników w procesie produkcji naszych utworów pod kątem instrumentalnym, wokalnym oraz produkcyjnym, wymieniamy się doświadczeniami, spostrzeżeniami i wskazówkami.

Podczas warsztatów poza potężną wiedzą z zakresu produkcji muzycznej, każdy z uczestników będzie miał okazję poznać poszczególne funkcje interfejsów oraz wybranych sprzętów marki Universal Audio i nauczyć się, jak wykorzystać zarówno ich podstawowe, jak i zaawansowane możliwości w procesie produkcji własnych utworów. A wszystko to pod okiem doświadczonego opiekuna – Krisa Górskiego.

CZYTAJ TAKŻE:

[TEST] Universal Audio VOLT 476: Nagrywamy wokal, gitarę i piano!